T-Mobile Usługi Bankowe przekroczyło pół miliona

T-Mobile Usługi Bankowe
powyżej 500.000

Dnia dzisiejszego T-Mobile Usługi Bankowe ogłosił, że ma już 500.000. Czego? Klientów wink Zapewne gro tej liczby stanowią klienci Alior Sync-a który przemianował się na T-Mobile. Od kiedy powstał Sync zajmował on numer 1 na liście najlepszych kont bankowych. Miejsce to przejął T-Mobile UB choć jego przewaga nad konkurencją powoli topniała i runęła 1 kwietnia gdy bank ogłosił nową tabelę opłat i prowizji.

I choć czasy gdy T-Mobile bezapelacyjnie przewodził w rankingu przeminął to i tak dalej pozostaje wciąż atrakcyjnym kontem na tle konkurencji.

Dla przypomnienia:

Nowa tabela opłat i prowizji.

Główne pozycje opłat T-Mobile Konto:

  • 0 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł - przelew krajowy internetowy
  • 0 zł - 10 pierwszych przelewów ekspresowych w danym miesiącu
  • 0 zł - miesięczna opłata za kartę debetową jeśli w danym miesiącu dokonano transakcji bezgotówkowych na min. 200zł
  • 6 zł - miesięczna opłata za kartę debetową jeśli nie spełniono ww. warunku
  • 0 zł - opłata za wypłatę gotówki w bankomatach PKO BP i BZWBK w Polsce
  • 0 zł - opłata za wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce
  • 3% oprocentowanie - od 0zł do 5.000 zł, wymagany wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę, bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą, bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS. W przypadku braku wpływów oraz dla środków przekraczających kwotę 5.000zł, oprocentowanie wynosi 0,00%.

T-Mobile Usługi Bankowe jako jedyny bank w Polsce oferuje 10 darmowych przelewów ekspresowych jednak wprowadzenie nowej opłaty za kartę debetową spowodowało że konto to przestało być darmowe. Zapraszamy do naszego rankingu kont osobistych.

Przy okazji warto wspomnieć, że kontem za 0 zł wciąż pozostaje Smart Bank, opisywaliśmy go tutaj ale wada tego konta polega na tym, że brak jest możliwości dokonywania wpłat gotówkowych przez wpłatomaty. Wpłaty dokonuje się przelewami z innego konta lub na Poczcie i innych placówkach finansowych przyjmujących wpłaty gotówkowe.

Na górze strony czerwonym kolorem prezentujemy artykuły w których przedstawione są promocje bankowe.

>>>> wniosek o konto <<<<

Na zdjęciu jedne z ładniejszych kart debetowych, byłego Alior Sync.