Fundacja FaniMani - płać przez internet a część kasy trafi na fundacje

Fundacja Fani Mani

Robiąc zakupy przez internet możemy przyczynić się do tego, by mała część zapłaconych przez nas pieniędzy została przekazana na wybraną uprzednio fundację lub inną organizację. Kupujący nie ponosi z tego tytułu kosztów. Prowizję płacą sprzedawcy, którymi są np. Allegro, Aliexpress, EuroRTVAGD, Obi, Castorama, Emag, Empik, Auchan, OleOle itp.

Jak to działa ?

Znajdujemy w internecie sklep w którym chcemy dokonać zakupu. Wchodzimy na stronę fanimani.pl i sprawdzamy czy dany sklep znajduje się wśród partnerów programu. Po wybraniu fundacji jaką chcemy wesprzeć klikamy w nazwę sklepu po czym zostaniemy przeniesieni na jego stronę. Po dokonaniu opłaty za towary, partner programu czyli sklep zobowiązuje się przelać na konto fundacji FaniMani określoną część wpłaconych przez nas pieniędzy. My z tego powodu nie płacimy nic więcej. Koszty ponosi tylko i wyłącznie sprzedawca.

Równie dobrze możemy zainstalować tzw. przypominajkę dzięki której nie trzeba za każdym razem wchodzić na stronę fundacji, ponieważ program automatycznie zliczy zakup i zapamięta wybraną wcześniej fundację.

Przy okazji wszystkim tym, którzy wpłacają pieniądze na cele charytatywne poprzez strony zbiórkowe lub za pomocą płatności elektronicznych, namawiam by wybierali sposób przekazywania pieniędzy zwykłym przelewem bezpośrednio na konto danej fundacji czy organizacji. Dzięki temu fundacje nie będą traciły pieniędzy na pokrywanie kosztów transakcji np. płatności kartą lub przekazywały część wpłaconych pieniędzy np. 6% na rzecz stron zbiórkowych.

fundacja Fani Mani