PKO BP - bilet do Cinema City za doładowanie T-Mobile na 100 zł

Bilet do Cinema City za doładowanie T-Mobile

PKO Bank Polski oferuje bilet do kina Cinema City w zamian za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile na kwotę min. 100 zł za pomocą aplikacji mobilnej IKO lub przez bankowość internetową.

Promocja przeznaczona jest dla pierwszych 2000 osób i trwa nie dłużej niż do 19 grudnia 2018r.

Bilet do kina wysyłany jest w formie kodu na podany numer telefonu w formie SMSa i ważny jest do 30 czerwca 2019r.

Czytaj więcej: PKO BP - bilet do Cinema City za doładowanie T-Mobile na 100 zł

T-Mobile - konkurs "Kierunek na nagrody”

Konkurs dla wszystkich Klientów T-Mobile na kartę, T-Mobile Mix i Heyah

 T-Mobile organizuje konkurs "Kierunek na nagrody” w którym za doładowanie konta na min. 30 zł oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wygrać można ciekawą nagrodę.

W puli nagród znajduje się:

  • za 1 miejsce - voucher elektroniczny na zastaw nagród: laptop MacBook + telefon iPhone Xs + tablet iPad Pro + zegarek Apple Watch + słuchawki AirPods;
  • miejsca 2-3 - voucher elektroniczny na zestaw nagród: telefon iPhone Xr + tablet iPad 32GB + zegarek Apple Watch + słuchawki AirPods;
  • miejsca 4-6 - voucher elektroniczny na telefon iPhone Xr;
  • miejsca 7-16 - voucher elektroniczny na telefon iPhone 6;
  • miejsca 17- 26 - voucher elektroniczny na tablet iPad 32 GB;
  • miejsca 27 – 326 - doładowanie telefonu biorącego udział w konkursie wartością 30 PLN w sieci T-Mobile

Konkurs przeprowadzany jest na stronie www.kieruneknanagrody.pl i trwa do 31 grudnia 2018r.

Czytaj więcej: T-Mobile - konkurs "Kierunek na nagrody”

Orange i Zalando - 100 zł bon do Zalando za kupno telefonu Samsung S8 lub Samsung S8+ w abonamencie

100 zł - darmowy bon do Zalando w promocji Orange dla kupujących smartfon Samsung Galaxy S8 i S8+

W Orange otrzymać można 100 zł bon do wykorzystania w sklepie zalando.pl. Warunkiem otrzymania bonu jest wypełnienie formularza na stronie promocyjnej oraz zamówienie telefonu Samsung S8 lub Samsung S8+ wraz z zawarciem umowy abonamentowej na czas określony. Osoby będące już klientami Orange, mogą wziąć telefon na zasadzie przedłużenia umowy na kolejny okres. Jeśli zgodnie z prawem odstąpimy od umowy w przeciągu 14 dni to bon nie zostanie przyznany.

W promocji oferowane są telefony nowe, wzięcie smartfona odnowionego tj. używanego po niższej cenie nie upoważnia do przyznania nagrody. Bony zostaną wysłane w postaci kodu na adres e-mail do 20 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy lub aneksu. Kod wpisujemy podczas zakupu w zalando.pl który ważny jest bezterminowo.

Zawarcie umowy lub aneksu w sposób inny niż internetowy lub u konsultanta infolinii nie uprawnia do otrzymania bonu. Promocja trwa do wyczerpania puli nagród lub jej odwołania. W regulaminie nie podano jednak ile bonów jest oferowanych.

Czytaj więcej: Orange i Zalando - 100 zł bon do Zalando za kupno telefonu Samsung S8 lub Samsung S8+ w abonamencie

Cyfrowy Polsat - ponownie 6 miesięcy za 0 zł

Powraca 6 miesięcy za 0 zł w Cyfrowym Polsacie w pakiecie Premium Max

W Cyfrowym Polsacie ponownie można otrzymać 6 miesięcy za 0 zł.

Promocja dotyczy pakietu Rodzinnego za 20 zł miesięcznie oraz Premium Max za 100 zł miesięcznie. Pakiet Familijny za 60 zł wciąż ma tylko 2 darmowe miesiące.

W Polsacie dłuższy czas można było otrzymać wszystkie ww. pakiety z 6 miesiącami gratis ale około miesiąc temu zmieniła się oferta i pakiety po 60 zł i 100 zł z darmowych 6 miesięcy otrzymały tylko 2 miesiące. Być może za jakiś czas pakiet Familijny również otrzyma dłuższy darmowy okres.

Czytaj więcej: Cyfrowy Polsat - ponownie 6 miesięcy za 0 zł

Wampiry w Eurobanku i nc+

Eurobank i nc+ reklamują wampiry
Telewizja elastyczna w nc+

W marcu Polskę nawiedziły dziwne kampanie reklamowe w których główne role grają wampiry. Nie przypadły mi one do gustu i nie zwrócił bym na nie większej uwagi gdyby nie to, że pojawiły się u dwóch podmiotów opisywanych czasami na blogu. Mowa o Eurobanku oraz nc+ które łączy to, że w promocji konta osobistego można otrzymać 240 zł zwrotu na konto za opłacanie abonamentu nc+ z konta osobistego (promocja została opisana w artykule nc+ i Eurobank - 240 zł zwrotu za pakiet nc+ oraz 720 zł premii).

Póki co spoty reklamowe Eurobanku nic wielkiego nie wnoszą a życie wampirów można śledzić na stronie wampiryw.pl. Za jakiś czas zostanie uruchomiona kolejna partia spotów tym razem promująca poszczególne produkty. Obecne reklamy można więc traktować jako przedwstęp do większej akcji promocyjnej.

W nc+ wampir reklamuje nową ofertę w której klient może wybrać tzw. telewizję elastyczną. Polega ona na tym, że kupowany jest pakiet podstawowy za 39,99 zł miesięcznie z 112 kanałami a do tego można ale nie trzeba co miesiąc wybierać tzw. dopełnienie.

Czytaj więcej: Wampiry w Eurobanku i nc+

Internet na kartę - nowe porównania

Zestawienie ofert internetu na kartę

Zapraszam do zapoznania się z porównaniem ofert internetu na kartę. Jest to pierwsze zestawienie tego typu i jeśli będzie zainteresowanie tym tematem to postaram się go kontynuować oraz zwiększyć ilość przedstawianych ofert.

Porównanie zostało opublikowane na stronie ranking-najlepsze.pl

Czytaj więcej: Internet na kartę - nowe porównania

Orange - premie pieniężne za doładowanie konta w Orange oraz bilet do kina

Orange - premia za doładowanie konta

 Doładowując kartę SIM w Orange otrzymać można aż 60 zł premii oraz bilet do kina Cinema City.

30 zł otrzymamy od Banku Zachodniego, 10 zł od Alior Banku, 10 zł od Banku Millennium i 10 zł od ING Bank Śląski. Wszystkie promocje łączą się, dzięki czemu razem można otrzymać 60 zł.

Dodatkowo PKO BP za doładowanie oferuje bilet do kina Cinema City.

Czytaj więcej: Orange - premie pieniężne za doładowanie konta w Orange oraz bilet do kina