Vectra - rozmowy i SMSy bez limitu "za dwa złote" medale na igrzyskach olimpijskich

Vectra - rozmowy bez limitu za 2 zł do końca roku za 2 złote medale zdobyte przez Polaków na zimowych igrzyskach olimpijskich

W Vectrze do 26 lutego 2018r. trwa promocja telefonii komórkowej w której do końca 2018r. abonament komórkowy kosztować może 2 zł miesięcznie. Głównym warunkiem promocji jest to by reprezentacja Polski zdobyła dwa złote medale podczas  XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongchang.

Promocja skierowana jest dla tych osób, które nie korzystały w 3 ostatnich pełnych okresach rozliczeniowych z usług telefonii komórkowej Vectra. Osoby które są obecnie klientami Vectry również mają prawo przystąpić do promocji ale nie mogą zalegać z płatnościami.

Vectra zobowiązuje się do obniżenia abonamentu komórkowego do 1 zł przez pierwszy okres rozliczeniowy. Jeśli Polska zdobędzie dwa złote medale to od drugiego okresu abonamentowego do końca 2018r. opłata miesięczna z tytułu abonamentu wynosić będzie tylko 2 zł. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Uwaga: uprawnionym do skorzystania z promocji, jest wyłącznie klient, który dokona zakupu oferty do momentu, w którym warunek zdobycia dwóch złotych medali zostanie spełniony. Jeśli więc będzie już wiadomo, że Polska zdobyła dwa złote medale to promocja automatycznie powinna zostać zakończona.

A co jeśli nie zostaną zdobyte dwa złote medale ? Wtedy za pierwszy miesiąc klient płaci 1 zł a za kolejne miesiące przyjdzie zapłacić zdecydowanie więcej. Przedstawia to poniższa tabela.

Bez limitu 5 GB - 19,90 zł - nielimitowane komórki i SMSy, stacjonarne 19 gr/min
Bez limitu 11 GB - 24,90 zł - nielimitowane komórki, stacjonarne i SMSy
Bez limitu 16 GB - 29,90 zł - nielimitowane komórki, stacjonarne i SMSy
Bez limitu 6 GB UE - 24,90 zł - nielimitowane komórki i SMSy,  stacjonarne 19 gr/min, + 1,51 GB w UE
Bez limitu 12 GB UE - 29,90 zł - nielimitowane komórki, stacjonarne i SMSy + 1,76 GB w UE
Bez limitu 17 GB UE - 34,90 zł - nielimitowane komórki, stacjonarne i SMSy + 2,01 GB w UE

Regulamin.