Orange - premie pieniężne za doładowanie konta w Orange oraz bilet do kina

Orange - premia za doładowanie konta

 Doładowując kartę SIM w Orange otrzymać można aż 60 zł premii oraz bilet do kina Cinema City.

30 zł otrzymamy od Banku Zachodniego, 10 zł od Alior Banku, 10 zł od Banku Millennium i 10 zł od ING Bank Śląski. Wszystkie promocje łączą się, dzięki czemu razem można otrzymać 60 zł.

Dodatkowo PKO BP za doładowanie oferuje bilet do kina Cinema City.

 spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Bank Zachodni

Przed doładowaniem należy zarejestrować swój udział na stronie promocyjnej.

Promocja trwa do 28 lutego 2018r. i nie dłużej niż do wyczerpania pierwszych 2000 doładowań promocyjnych.

Kartę w Orange doładowujemy przez bankowość elektroniczną BZWBK na kwotę min. 50 zł. Pierwsze 2000 osób otrzyma 30 zł premii. W porównaniu do poniższych promocji w tym przypadku nagroda zostanie przelana na konto bankowe z którego dokonano doładowanie a udział w niej można wziąć nawet wtedy gdy konto w Orange było doładowywane w tym roku.

Regulamin.

Alior Bank

Promocja trwa do 28 lutego 2018r. i nie dłużej niż do wyczerpania pierwszych 1000 doładowań promocyjnych.

Promocja przeznaczona jest dla osób które po raz pierwszy będą doładowywać konto Orange przez bankowość elektroniczną Alior Banku lub zrobili to po raz kolejny, przy czym ostatnie doładowanie miało miejsce nie później niż do dnia 31.12.2016 roku i do dnia rozpoczęcia promocji nie było doładowywane za pośrednictwem systemu Aliora.

Konto należy doładować na min. 40 zł. Pierwsze 1000 osób otrzyma 10 zł premii w postaci dodatkowego doładowania konta Orange.

Regulamin.

ING Bank Śląski

Promocja trwa do 28 lutego 2018r. i nie dłużej niż do wyczerpania pierwszych 1500 doładowań promocyjnych.

Promocja przeznaczona jest dla osób które po raz pierwszy będą doładowywać konto Orange przez bankowość elektroniczną ING lub zrobili to po raz kolejny, przy czym ostatnie doładowanie miało miejsce nie później niż do dnia 31.12.2016 roku i do dnia rozpoczęcia promocji nie było doładowywane za pośrednictwem systemu ING.

Konto należy doładować na min. 40 zł. Pierwsze 1500 osób otrzyma 10 zł premii w postaci dodatkowego doładowania konta Orange.

Regulamin.

Millennium Bank

Promocja trwa do 28 lutego 2018r. i nie dłużej niż do wyczerpania pierwszych 1000 doładowań promocyjnych.

Promocja przeznaczona jest dla osób które po raz pierwszy będą doładowywać konto Orange przez bankowość elektroniczną Millennium lub zrobili to po raz kolejny, przy czym ostatnie doładowanie miało miejsce nie później niż do dnia 31.12.2016 roku i do dnia rozpoczęcia promocji nie było doładowywane za pośrednictwem systemu Millennium.

Konto należy doładować na min. 40 zł. Pierwsze 1000 osób otrzyma 10 zł premii w postaci dodatkowego doładowania konta Orange.

Regulamin.

PKO BP i Inteligo

Promocja trwa do 28 lutego 2018r. i nie dłużej niż do wyczerpania pierwszych 5000 doładowań promocyjnych.

W promocji mogą brać udział osoby posiadające konto w PKO BP oraz Inteligo. Bilet do kina Cinema City otrzymają te osoby które doładują konto Orange na kwotę 100 zł za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w aplikacji IKO. Nagrodę otrzymuje pierwsze 5000 osób. Nagroda wysyłana jest w formie kodu w wiadomości SMS. Z kodem należy udać się do kasy kina. Kod uprawnia na wymianę biletu na seans 2D.

Regulamin.