Wampiry w Eurobanku i nc+

Eurobank i nc+ reklamują wampiry
Telewizja elastyczna w nc+

W marcu Polskę nawiedziły dziwne kampanie reklamowe w których główne role grają wampiry. Nie przypadły mi one do gustu i nie zwrócił bym na nie większej uwagi gdyby nie to, że pojawiły się u dwóch podmiotów opisywanych czasami na blogu. Mowa o Eurobanku oraz nc+ które łączy to, że w promocji konta osobistego można otrzymać 240 zł zwrotu na konto za opłacanie abonamentu nc+ z konta osobistego (promocja została opisana w artykule nc+ i Eurobank - 240 zł zwrotu za pakiet nc+ oraz 720 zł premii).

Póki co spoty reklamowe Eurobanku nic wielkiego nie wnoszą a życie wampirów można śledzić na stronie wampiryw.pl. Za jakiś czas zostanie uruchomiona kolejna partia spotów tym razem promująca poszczególne produkty. Obecne reklamy można więc traktować jako przedwstęp do większej akcji promocyjnej.

W nc+ wampir reklamuje nową ofertę w której klient może wybrać tzw. telewizję elastyczną. Polega ona na tym, że kupowany jest pakiet podstawowy za 39,99 zł miesięcznie z 112 kanałami a do tego można ale nie trzeba co miesiąc wybierać tzw. dopełnienie.

Możliwe warianty przedstawione na stronie nc+:

Pakiet Comfort+ = 39,99 zł miesięcznie

Pakiet Comfort+ z HBO = 74,99 zł miesięcznie

Pakiet Comfort+ z Multi Man Pack = 69,99 zł miesięcznie

Pakiet Comfort+ z Eleven Sports = 55,89 zł miesięcznie

Pakiet Comfort+ z 45 kanałami oraz 8 kanałami Canal+ = 109,99 zł

Pakiet Comfort+ z 8 kanałami Canal+ = 99,99 zł

Pakiet Comfort+ z 37 kanałami = 69,99 zł

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony