Bank Zachodni - zwrot do 760 zł rocznie za zakupy z kartą kredytową

Bank Zachodni - zwrot za zakupy
z kartą kredytową 123
w tym 4% na stacji paliw  Circle K i Statoil

Bank Zachodni do 30 września 2018r. wspólnie z Circle K Polska Sp. z o.o. prowadzi promocję karty kredytowej o nazwie 123. W czasie trwania promocji otrzymywać będziemy dodatkowo 2% wartości transakcji bezgotówkowej dokonanej na stacji paliw Circle K i Statoil. Ponieważ promocja ta łączy się z ogólną promocją karty 123 to wspomniane 2% będzie doliczane do 2% za zakupy na stacji paliw co razem daje nam 4% zwrotu.

W przypadku karty kredytowej 123, sprzedażą premiową objęte są transakcje bezgotówkowe:

  • 1% wartości transakcji bezgotówkowej dokonanej na terenie Polski w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako supermarkety spożywcze,
  • 2% wartości transakcji bezgotówkowej dokonanej na terenie Polski w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako stacje paliw i automatyczne stacje paliw
  • 3% wartości transakcji bezgotówkowej dokonanej na terenie Polski w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako restauracje i fast foody (fast food restaurants)

Łączna suma nagród wynikająca z transakcji bezgotówkowych zrealizowanych w ciągu roku, nie może przekroczyć 760 zł (w ciągu miesiąca 63,33 zł).

Każdego 15-go dnia miesiąca kalendarzowego rachunek karty kredytowej 123 uznawany jest sumą należnych nagród.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony