mBank - 5000 zł za zakupy kartą kredytową World Elite MasterCard

mBank -MoneyBack - Wysokie Loty z mBankiem 2018 - 5000 zł na bilety PLL LOT

W mBanku do 31 lipca 2018r. trwa promocja karty kredytowej  World Elite™ MasterCard®/ MasterCard® World Signia™. W ramach promocji bank zwraca 3% od łącznej kwoty transakcji przekraczającej w danym cyklu miesięcznym 5.000 zł. Przykład: w danym okresie łącznie wydaliśmy 9.000 zł, bank naliczy 3% moneyback od 4.000 zł.

Całkowita wartość premii nie może przekroczyć 5.000 zł. Każda karta liczona jest osobno, jeśli więc do karty głównej wydana została karta dodatkowa to transakcje w niej naliczane są osobno.

Moneyback naliczany jest najpóźniej do 15 dni roboczych od ostatniego dnia cyklu miesięcznego.

Premia czyli moneyback zostanie uznany przez mBank jeśli zostanie zakupiony bilet PLL LOT a klient złoży zlecenie wypłaty nagrody w terminie 30 dni roboczych od dnia dokonania zakupu biletu, nie później jednak niż do 21 sierpnia 2018r. Bank przelewa na konto karty kwotę nie wyższą niż wartość zakupionego biletu.

Wypłatę nagrody zamawia się przez infolinię lub w placówce bankowej podając jednocześąnie numer biletu lotniczego, datę zakupu biletu lotniczego oraz kwotę zakupu biletu lotniczego.

Zlecenie wypłaty nagrody może być niższe niż kwota zakupionego biletu lotniczego PLL LOT tylko w przypadku, gdy kwota zakupionego biletu przekracza wartość sumy należnego moneyback’a.

W promocji wliczane są transakcje bezgotówkowe w tym bez jej fizycznego okazania tj. transakcja dokonana przez telefon, internet lub zamówienie pocztowe. Nie wliczają się transakcje w ramach usługi mTransfer, przelewy z karty oraz transakcje typu Quasi cash (Co to jest quasi cash).

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Przy okazji zapraszam do zapoznania się z promocjami kart kredytowych w innych bankach. Promocje zostały wyszczególnione na górze strony.

Aktualnie trwające ciekawe promocje kart kredytowych:

Regulamin.