BGŻ BNP Paribas - promocja karty kredytowej - 400 zł do wydania na allegro.pl lub na inne nagrody

BGŻ BNP Paribas - 400 zł do wydania na allegro.pl lub na inne nagrody za transakcje kartą kredytową

BGŻ BNP Paribas oferuje aż 400 zł do wydania na portalu aukcyjnym allegro.pl lub do wymiany na inne nagrody za wyrobienie karty kredytowej i wykonanie nią transakcji. Poprzednia edycja promocji cieszyła się dość sporym zainteresowaniem i tym razem również powinna przypaść do gustu.

Uczestnik otrzyma nagrodę wartą 100 zł jeśli w okresie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych, wykona transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł. Następnie za każde kolejne 500 zł bank oferuje 100 zł jednak nie więcej niż 400 zł ogółem.

 Regulamin promocji jest niezwykle prosty do zrealizowania. Szczegóły zamieszczam poniżej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Czas na rejestrację w promocji:
Czas

400 zł na allegro za transakcje wykonane kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas

Co trzeba zrobić by otrzymać nagrodę.

Formularz promocyjny wypełniamy najpóźniej do 31 marca 2018r.

Promocja przeznaczona jest dla osób niemających karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę.

W promocji mogą wziąć udział osoby które zawrą z bankiem umowę o kartę oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz w celach otrzymywania informacji handlowych a zgody te nie zostaną odwołane i nie zostanie zgłoszony sprzeciw do ich otrzymywania do  31 marca 2018r. Osobiście bym ich jednak nie odwoływał do czasu otrzymania nagrody nawet jeśli będzie to po 31 marca 2018r. Regulamin wprawdzie tego nie zabrania, teoretycznie więc można wypełnić formularz ostatniego dnia i już 1 kwietnia zgody odwołać.

W promocji nie wezmą udziału osoby nieterminowo spłacające zobowiązania kredytowe w BGŻ BNP Paribas. Ci którzy kredyty spłacają na czas lub w ogólnie ich nie mają albo spłacają na czas lub po terminie w innym banku nie muszą się martwić, ponieważ punkt ten dotyczy tylko i włącznie kredytów w Paribasie.

Bank nagrodę podzielił na cztery części.

Pierwszą nagrodę otrzymamy za transakcje wykonane na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł.

Drugą nagrodę otrzymamy za transakcje wykonane na łączną kwotę od 1.000 zł do 1.499,99 zł.

Trzecią nagrodę otrzymamy za transakcje wykonane na łączną kwotę od 1.500 zł do 1.999,99 zł.

Czwartą nagrodę otrzymamy za transakcje wykonane na łączną kwotę nie mniejszą niż 2.000 zł.

Powyższe transakcje liczone są tylko przez dwa pierwsze okresy rozliczeniowe.

Przykład: robimy kilka zakupów gdzie po tygodniu zapłaciliśmy w sumie 800 zł. Otrzymujemy prawo do uzyskania pierwszej nagrody. Potem robimy kolejne zakupy ale już na 200 zł, razem więc wydaliśmy 1.000 zł, dzięki czemu otrzymamy dwie nagrody, itd. Równie dobrze można zrobić jedną wielką transakcję na 2.000 zł i otrzymać dzięki temu od razu cztery nagrody.

Jedna nagroda to 30.000 punktów w programie mamBONUS do wymiany na voucher w postaci e-kodu w wysokości 100 zł do wydania na allegro.pl lub inne nagrody dostępne w programie. Jeśli zdecydujemy się na voucher na allegro to należy pamiętać o tym, że podczas jednej transakcji można wykorzystać tylko jeden voucher, będziemy więc musieli dokonać min. 4 transakcji na allegro. Za voucher na allegro nie można kupić karty podarunkowej allegro oraz przeznaczyć go na koszty transportu. Od vouchera nie jest wydawana reszta i każdy może zostać użyty tylko jeden raz, warto więc robić zakupy na min. 100 zł by nie tracić niepotrzebnie pieniędzy.

Odebranie nagrody będzie możliwe na platformie mamBONUS znajdującej się pod adresem www.mambonus.pl po zarejestrowaniu się w programie na stronie www.mambonus.pl w ciągu 3 miesięcy od jej udostępnienia. Nagrody zostaną udostępnione na platformie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą.

Transakcja kartą - operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za pomocą karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo - usługowym oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty albo wypłata gotówki z bankomatu. Za transakcje kartą nie są uznawane transakcje: zwrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz wykonane kartami dodatkowymi.

Dodatkowo bank przyznaje 5000 punktów za przystąpienie do programu mamBONUS jeśli w przeciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych zostaną wykonane min. 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł każda. 5000 punktów warte jest ok. 16 zł.

Główne opłaty za kartę:

  • 0 zł - brak miesięcznej opłaty za kartę
  • 72 zł - roczna opłata za kartę
  • 4,9% min. 10 zł - wypłata gotówki w bankomacie
  • 4,9% min. 10 zł - przelew z karty
  • 56 dni okres bezodsetkowy
  • 10% - oprocentowanie karty
  • RRSO: 14,42%

Opłata roczna za kartę wynosi 72 zł, jednakże podczas rozmowy z pracownikiem infolinii od razu warto poprosić o jej zniesienie w pierwszym roku użytkowania. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że bank może zaoferować zniesie opłaty za wykonanie transakcji na min. 500 zł które i tak zostaną wykonane w ramach promocji. Co zrobić po roku jeśli z karty wciąż będziemy chcieli korzystać ? Osobiście ponownie zadzwoniłbym do banku z prośbą o zniesienie opłaty w zamian za wykonanie transakcji na daną kwotę lub zagroził rozwiązaniem umowy. Banki z reguły przystają na takie warunki, bo lepiej dla nich znieść roczną opłatę niż stracić klienta.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony