Alior Bank - promocja karty kredytowej

Alior Banku - promocja karty

Alior Bank oferuje kartę kredytową  Mastercard OK w promocji w której otrzymać można do 600 zł premii za płatności Apple Pay lub Google Pay.

Promocja trwa do 31 stycznia 2019r. i przeznaczona jest dla osób nie posiadających karty kredytowej w Alior Banku dnia 14 października 2018r.

Do promocji przystępujemy na podanej poniżej stronie promocyjnej.

Przy okazji przypominam o promocji konta osobistego z kartą w T-Mobile Usługi Bankowe w której rocznie można otrzymać do 300 zł premii rocznie. Promocja została opisana w Zwrot pieniędzy 5% za zakupy kartą kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe. Zwracam jednocześnie uwagę, że karty kredytowe T-Mobile Usługi Bankowe wydawane są przez Alior Bank, jeśli więc ktoś posiada w tamtym banku kartę kredytową to w tej promocji raczej nie będzie mógł wziąć udziału.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Warunkiem naliczania premii za dany miesiąc jest dokonanie płatności kartą kredytową, na łączną kwotę min. 100 zł w danym miesiącu. Premia naliczana jest przez pierwsze 12 miesięcy.

Wysokość miesięcznej premii wynosi 5% sumy płatności dokonanych przez uczestnika promocji, przy czym maksymalna kwota nie może przekroczyć 50 zł miesięcznie, a łącznie nie więcej niż 600 zł.

Premia wypłacana jest na rachunek karty kredytowej.

Płatność - transakcja bezgotówkowa kartą kredytową objęta promocją, za którą uznaje się płatność za pomocą Apple Pay lub Google Pay.