ING Bank Śląski - zgarnij do 200 zł do Circle K z kartą kredytową

ING - 200 zł premia za kartę kredytową z Circle K

ING Bank Śląski oferuje vouchery zakupowe o łącznej wartości 200 zł (4 * 50 zł) do wydania na stacji paliw Circle K w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz dokonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu. Za transakcje wykonane w miesiącu od stycznia do kwietnia 2019r. bank przyznaje 50 zł, w sumie można otrzymać 200 zł.

Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek za pomocą bankowości elektronicznej o kartę kredytową MasterCard najpóźniej do 6 grudnia 2018r. We wniosku wpisujemy kod promocyjny: KC181122922.

W promocji mogą wziąć udział osoby mające dostęp do bankowości elektronicznej ING. Dostęp uzyskujemy np. podczas otwierania konta bankowego, jeśli więc nie masz jeszcze konta w ING możesz wziąć równocześnie udział w innej ciekawej promocji. Promocja została opisana w artykule ING Bank Śląski - premia za otworzenie konta osobistego. Po otworzeniu konta, będziemy wtedy mogli wysłać wniosek o kartę kredytową.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Wypełniając wniosek o kartę, nie możesz przekroczyć limitu 20.000 zł jeśli wnioskujesz o nią sam, a jeśli pozostajesz we wspólnocie majątkowej małżeńskiej to kwota, o którą wnioskujesz nie może przekroczyć 50.000 zł, łącznie z zawartymi umowami o pożyczki, limit zadłużenia w koncie i karty kredytowe w ING przez ciebie lub twojego współmałżonka.

Uczestnik otrzyma jeden voucher, za każdy miesiąc kalendarzowy (począwszy od stycznia 2019r. do kwietnia 2019r.), pod warunkiem, że w danym miesiącu kalendarzowym wykona kartą minimum 5 transakcji.

Nagrody za styczeń i luty zostaną przekazane do 30 marca 2019r. a za marzec i kwiecień do 30 maja 2019r. Nagrody zostaną udostępnione w systemie Moje ING (bankowość elektroniczna).

Do czasu otrzymania nagrody, uczestnik promocji zobowiązany jest terminowo spłacać zadłużenie na karcie oraz być jej posiadaczem i nie rozwiązywać umowy. Po otrzymaniu nagrody, jeśli karta nam się nie spodoba, może zostać zamknięta.

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby posiadające kartę kredytową w ING od dnia 1 października 2018r.

Transakcje - są to dokonane przy użyciu karty transakcje bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, polecenia przelewu i zapłaty w ciężar rachunku karty, transakcje, a także transakcje na odległość: telefoniczne, pocztowe i przez internet.