200 zł z kartą kredytową od Millennium Bank

Karta kredytowa Millennium Bank z 200 zł premią

Bank Millennium oferuje 200 zł obecnym lub nowym klientom banku jeśli najpóźniej do 28 lutego 2019r. złożą wniosek o kartę kredytową za pomocą systemu bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej. Promocja ograniczona jest dla pierwszych 2000 uczestników i trwa od 2 stycznia 2019r., nie dłużej jednak niż do 28 lutego 2019r. Jeśli jeszcze nie masz konta w Millennium Bank, możesz je otworzyć i przystąpić od razu do promocji.

Dodatkowo bank daje przez 12 najbliższych miesięcy zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty.

200 zł zostanie nam przyznane jeśli kartą dokonamy transakcje bezgotówkowe (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę nie mniejszą niż 200 zł w każdym z dwóch kolejnych okresów: do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty oraz w kolejnym miesiącu kalendarzowym (np. karta wydana w lutym 2019r. pierwsze 200 zł należy wydać do końca marca 2019r., a kolejne 200 zł w kwietniu 2019r.).

Wypłata premii nastąpi na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 31 maja 2019r. i do tego dnia należy być posiadaczem karty. Po otrzymaniu premii, jeśli karta nam się nie spodoba, będzie można z niej zrezygnować.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby posiadające kartę kredytową w Millennium Bank od 1 stycznia 2018r. lub byli w trakcie procesowania w Millennium Banku dyspozycji dotyczącej rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Karty kredytowe objęte promocją to: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa oraz Millennium MasterCard, WWF Millennium MasterCard, Piotr i Paweł Millennium MasterCard, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold, Millennium Visa Platinum. Z Promocji wyłączone są karty kredytowe Millennium MasterCard World Elite/Elite VIP.

Regulamin.