BNP Paribas - karta kredytowa z 400 zł premią do wydania na morele.net

BNP Paribas - 400 zł na morele.net na karcie podarunkowej za wyrobienie karty kredytowej

BNP Paribas oferuje do 400 zł (4*100 zł) na karcie podarunkowej za wyrobienie karty kredytowej Master Card i wykonanie nią transakcji. Poprzednie edycje promocji cieszyły się dość sporym zainteresowaniem i tym razem powinno być podobnie.

Ilość kart promocyjnych jest ograniczona do pierwszych 4000 klientów. Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana przed upływem okresu, organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony.

Po wypełnieniu formularza gdy zadzwoni do nas pracownik banku, już na wstępie warto zapytać czy pula nagród nie została wyczerpana z reguły jest jednak tak, że dopóki promocja jest aktualna to strona promocyjna jest aktywna a gdy pula zostanie wyczerpana to pojawia się informacja na stronie lub zostaje ona wyłączana.

Uczestnik otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł jeśli w danym miesiącu wykona transakcje na min. 1.000 zł. Nagroda będzie naliczana przez 4 następujące po sobie miesiące co razem da nam 400 zł premii. Wliczane są transakcje bezgotówkowe (w tym internetowe) oraz gotówkowe czyli przelew z rachunku karty lub wypłata w bankomacie.

 Regulamin promocji jest niezwykle prosty do zrealizowania. Szczegóły zamieszczam poniżej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Nagroda do 400 zł do wydania na morele.net

Formularz promocyjny wypełniamy najpóźniej do 31 maja 2019r. Ilość nagród jest ograniczona do pierwszych 4000 osób.

Promocja przeznaczona jest dla osób nieposiadających karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę.

W promocji mogą wziąć udział osoby które zawrą z bankiem umowę o kartę kredytową i do dnia otrzymania nagrody z niej nie zrezygnują.

Regulamin wprawdzie nie nakazuje by zaznaczać wszystkie zgody i nie zgłaszać sprzeciwu do ich otrzymywania do dnia otrzymania nagród. Osobiście bym je jednak wszystkie zaznaczył i nie odwoływał do czasu otrzymania nagród ponieważ w poprzedniej promocji regulamin nie nakazywał zaznaczania wszystkich zgód a potem i tak trzeba było dzwonić do banku i wyrażać zgodę bo system Paribasa nie naliczał automatycznie opisywanej premii.

Nagrodę tj. 100 zł otrzymamy jeśli w danym miesiącu wykonamy transakcje kartą na min. 1.000 zł. Nagrody naliczane będą przez 4 następujące po sobie miesiące. Pierwszy miesiąc liczony jest po miesiącu zawarcia umowy o kartę. W sumie można otrzymać 400 zł.

Brak spełnienia warunków otrzymania nagrody w jednym z pierwszych 4 miesięcy nie pozbawia możliwości otrzymania nagrody w pozostałych miesiącach.

Nagrody odbiera się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia a ta zostanie przyznana najpóźniej do 7 dni roboczych po zakończeniu każdego miesiąca.

Transakcja kartą:

 • operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za pomocą karty za towary lub usługi w dowolnych punktach handlowo usługowych oraz w sklepach internetowych
 • operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty
 • wypłata gotówki z bankomatu

Za transakcje kartą nie są uznawane następujące transakcje:

 • zwrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku,
 • wykonane kartami dodatkowymi
 • polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (innymi słowy są to transakcje polegające na zasilaniu tzw. portfeli elektronicznych np. Masterpass, Visa, Payu itp., śmiało można płacić kartą w zwykłych sklepach stacjonarnych i internetowych)

Główne opłaty za kartę:

 • 0 zł - brak miesięcznej opłaty za kartę
 • 72 zł - roczna opłata za kartę
 • 4,9% min. 10 zł - wypłata gotówki w bankomacie
 • 4,9% min. 10 zł - przelew z karty
 • 56 dni okres bezodsetkowy
 • 10% - oprocentowanie karty
 • RRSO: 14,29%

Opłata roczna za kartę wynosi 72 zł, jednak podczas rozmowy telefonicznej pracownik informuje, że bank oferuje zniesie opłaty za wykonanie transakcji na min. 500 zł które i tak zostaną wykonane w ramach promocji. Co zrobić po roku jeśli z karty wciąż będziemy chcieli korzystać ? Osobiście ponownie zadzwoniłbym do banku z prośbą o zniesienie opłaty w zamian za wykonanie transakcji na daną kwotę lub zagroził rozwiązaniem umowy. Banki z reguły przystają na takie warunki, bo lepiej dla nich znieść roczną opłatę niż stracić klienta.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony