Bank Zachodni - 200 zł na karcie podarunkowej do RTV Euro AGD za konto firmowe

Bank Zachodni - 200 zł premii za konto firmowe

Bank Zachodni WBK w zamian za otworzenie konta firmowego z katą debetową oferuje 50 zł i 150 zł w formie karty podarunkowej do sklepów stacjonarnych oraz internetowego RTV Euro AGD.

Promocja trwa do wyczerpania limitu nagród tj. 200 sztuk i nie dłużej niż do 31 sierpnia 2018r.

Uczestnikiem promocji może być osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie posiadała konta firmowego w PLN w Banku Zachodnim.

Jeśli przeczytałeś ten artykuł po zakończeniu promocji to i tak możesz brać udział w promocji przygotowanej dla kierowców w której bank zwraca pieniądze za tankowanie paliwa oraz przejazd autostradą.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Co trzeba zrobić by otrzymać karty podarunkowe

 • do promocji możemy przystąpić do wyczerpania pierwszych 200 rejestracji kont i nie później niż do 31 sierpnia 2018r.
 • konto wraz z usługami BZWBK24 Mini Firma i kartą debetową należy otworzyć z ww. linku mając do wyboru jedną z trzech form podpisania umowy: za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem rozmowy wideo z doradcą
 • 50 zł kartę upominkową otrzymamy za wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych
  • zgodę wyrażamy podczas rejestracji wniosku o konto i nie odwołujemy jej do czasu otrzymania nagrody
 • 150 zł kartę upominkową otrzymamy za zalogowanie się do bankowości elektronicznej i za jej pomocą wykonanie przelewu do ZUSu na kwotę min. 200 zł najpóźniej do 15 sierpnia 2018r.
  • jeśli nie zostanie spełniony warunek dokonania transakcji na 200 zł to i tak można będzie otrzymać 50 zł za wyrażenie zgód marketingowych
 • vouchery tj. karty podarunkowe zostaną przekazane w formie e-mail najpóźniej do 31 sierpnia 2018r.
 • z promocji wyłączone są osoby posiadające konto firmowe w BZWBK w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto
 • po otrzymaniu nagród konto można zamknąć

Promocja samochodowa - 2% zwrotu wydatków wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych na stacjach Circle K i Statoil oraz 5% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za przejazdy autostradami

Otwierając konto w Banku Zachodnim możemy również uczestniczyć w promocjach przygotowanych dla kierowców. Promocje trwają aż do 31 marca 2019r. zaś premie wypłacane są do każdego 15 dnia miesiąca kalendarzowego na rachunek, do którego wydana jest karta.

Bank w ramach promocji zwraca 2% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową Mastercard Business Debit BZWBK na stacjach paliw Circle K i Statoil na terenie Polski.

Dodatkowo otrzymać możemy zwrot w wysokości 5% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za przejazdy autostradami na terenie Polski, jednak nie więcej niż 100 zł miesięcznie dla jednej karty biorącej udział w promocji. 5% zwrot otrzymają osoby płacące kartą debetową Mastercard Business Debit oraz ci którzy w okresie ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie były posiadaczem/użytkownikiem takiej karty.