BGŻ BNP Paribas - 300 zł w formie bonu Sodexo - promocja konta firmowego

BGŻ BNP Paribas -  300 zł premii (kupon Sodexo) za konto firmowe

BGŻ BNP Paribas oferuje 300 zł w formie vouchera Sodexo który można wykorzystać w sieciach handlowych.

Do promocji może zapisać się pierwsze 400 osób jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2018r. Nie musimy się martwić tym, że pula nagród zostanie wyczerpana a my nie będziemy o tym wiedzieć ponieważ do promocji przystępujemy wypełniając formularz kontaktowy na stronie promocyjnej, która powinna przestać działać gdy limit zostanie przekroczony. Poza tym organizator oświadcza, że informacja o wykorzystaniu puli kuponów (voucherów) przed terminem zakończenia promocji zostanie niezwłocznie umieszczona na stronie internetowej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Warunkiem otrzymania vouchera jest wysłanie wniosku ze strony promocyjnej a następnie otworzenie konta wraz z kartą debetową i 24 miesięczną umową na terminal POS firmy Elavon. Dodatkowym warunkiem jest aktywacja karty debetowej oraz wskazanie nowo otwartego rachunku do rozliczeń transakcyjnych dokonywanych przy użyciu terminala.

Według regulaminu kartę można aktywować na trzy sposoby. Pierwszy z nich to aktywacja za pośrednictwem systemu internetowego banku lub infolinii. Drugim jest wykonanie operacji gotówkowej z użyciem PINu np. wypłata z bankomatu. Trzecia forma aktywacji to płatność kartą w sklepie.

Po spełnieniu powyższych wymagań bank prześle na podany adres kupon firmy Sodexo.

W promocji mogą wziąć udział osoby nie posiadające w BGŻ BNP Paribas na dzień 14 sierpnia 2018r. rachunek firmowy.