Konto dla spółek z darmowymi przelewami i wpłatami w Idea Bank

Darmowe konto dla spółek w Idea Bank
oraz przelewy internetowe za 0 zł

Idea Bank ma w ofercie konto dla spółek a dokładniej dla przedsiębiorstw państwowych, spółek komandytowo-akcyjnych, spółek komandytowych, spółek akcyjnych, spółek jawnych, spółek z o.o., spółek partnerskich, spółek cywilnych, spółdzielni, związków zawodowych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych, instytucji samorządowych tj. osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną, lub wspólników spółki cywilnej. Wraz z kontem otrzymujemy darmowe krajowe przelewy internetowe (Elixir - czyli te podstawowe najpopularniejsze), darmowe wpłatomaty oraz prowadzenie konta za 0zł jeśli na konto wpłynie min. 1.000zł lub średnie miesięczne saldo wyniesie min. 1.500zł. Dla firm utrzymanie salda na poziomie 1.500zł lub otrzymanie wpływu 1.000zł nie powinno stanowić żadnego problemu.

> konto dla spółek - Idea Bank <- wniosek

Konto dla spółek bez podstawowych opłat w Idea Bank

 • 0 zł - opłata za otwarcie konta
 • 0 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta jeśli na koncie w danym okresie zanotowano wpływ na łączną kwotę min. 1.000zł lub średnie miesięczne saldo wyniosło min. 1.500zł
 • 9,99 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta jeśli nie spełniono ww. warunku
 • 0 zł - opłata za przelew krajowy internetowy
 • 0 zł - opłata za wydanie karty debetowej
 • 0 zł - miesięczna opłata za kartę debetową jeśli dokonano w danym okresie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 400zł
 • 4,99 zł - miesięczna opłata za kartę debetową jeśli nie spełniono ww. warunku
 • 0 zł - wypłata gotówki w bankomatach w oddziale banku
 • 2,49 zł - wypłata gotówki w pozostałych bankomatach
 • 5 zł - miesięczna opłata za możliwość bezpłatnych wypłat w bankomatach krajowych
 • 0 zł - opłata za wpłatę we wpłatomatach Euronetu
 • 0 zł - opłata za wpłatę gotówkową w oddziale banku
 • 0,30% min. 5zł - opłata za wypłatę gotówkową w oddziale banku

Mobilny wpłatomat w Idea Bank

Mobilne wpłatomaty dostępne są w miastach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, aglomeracja śląska, Lublin, Szczecin, Rzeszów i Białystok. 

Ściągasz aplikację na swój telefon (Android i iOS), aktywujesz aplikację za pomocą kodu SMS wysłanego przez bank na numer telefonu podany w bankowości internetowej, logujesz się do aplikacji i już możesz zamówić Mobilny Wpłatomat. System poprosi Cię o zarezerwowanie godziny i miejsca, do którego przyjechać ma pojazd Idea Banku.

Trasę wpłatomatu możesz na bieżąco śledzić w telefonie, a o jego dotarciu na miejsce zostaniesz powiadomiony przez SMS i komunikat z aplikacji lub telefonicznie.

Gdy podejdziesz do samochodu, otworzy się szyba, za którą jest wpłatomat. Działa dokładnie tak samo jak urządzenia stacjonarne. Wkładasz kartę, wybierasz kwotę, następnie wpłacasz gotówkę i odbierasz potwierdzenie.

Pojazdy Idea Banku są dostępne od poniedziałku do piątku - wyjeżdżają w trasę o 8.20 i są do Twojej dyspozycji aż do godziny 21.20. W Warszawie możesz zamawiać również w soboty i niedziele w godzinach 9.00 - 17.20. W Idea Banku nie są pobierane opłat ani prowizje od wpłacanych środków do Mobilnego Wpłatomatu a środki na rachunku bankowym księgowane są w czasie do 30 minut.

Przy okazji przypominam o wciąż trwającej promocji konta dla firm. Więcej w artykule Premia za konto firmowe w Idea Bank.

> konto dla spółek - Idea Bank <- wniosek

> konto firmowe - Idea Bank <- wniosek

> konto osobiste - Idea Bank <- wniosek

 

konto dla spółek z darmowymi przelewami