BGŻ BNP Paribas - premia od banku w promocji konta osobistego - 160 zł + 300 zł

BGŻ BNP Paribas  - 460 zł w promocji konta osobistego

BGŻ BNP Paribas w najnowszej promocji oferuje 160 zł za otworzenie konta, zapewnieniu wpływu na konto w łącznej wysokości min. 1.000 zł, wykonaniu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł oraz wykonanie min. 1 przelewu aplikacją mobilną.

Dodatkowo mamy możliwość otrzymania 300 zł za transakcje bezgotówkowe wykonane aplikacją mobilną. Za daną operację bank płaci 1 zł, w sumie maksymalnie 25 zł miesięcznie co po 12 miesiącach daje nam 300 zł.

Obie promocje łączą się, dzięki czemu razem otrzymujemy 460 zł premii.

Plusem Konta Optymalnego jest to, że bank nie pobiera miesięcznych opłat za jego prowadzenie jak również nie ponosimy miesięcznych opłat za kartę debetową.

Czytaj więcej: BGŻ BNP Paribas - premia od banku w promocji konta osobistego - 160 zł + 300 zł

Getin Bank - 5% zwrot wydatków za płatność kartą lub BLIKiem

Getin Bank - zwrot 5% za transakcje dokonane kartą lub BLIKiem

Getin Bank oferuje 5% zwrot wydatków dokonanych kartą debetową wydaną do konta lub BLIKiem. Uczestnikiem promocji może być osoba która nie posiadała w Getin Banku (Getin Noble Bank S.A.) konta osobistego od 18 lutego 2017r.

Wniosek o otwarcie konta należy wypełnić najpóźniej do 15 kwietnia 2018r. wyrażając jednocześnie zgody marketingowe. Po otworzeniu konta bank przez najbliższe 6 pełnych miesięcy kalendarzowych będzie zwracał 5% wartości transakcji bezgotówkowych przeprowadzonych kartą debetową lub BLIKiem.

Rozliczane będą transakcje zaksięgowane w danym miesiącu. Maksymalna wartość miesięcznej premii wynosi 30 zł, co po 6 miesiącach da nam 180 zł. Premia przelewana będzie na nowo otwarte konto najpóźniej do 15-ego dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonano transakcje.

Jeśli w danym miesiącu nie zostaną wykonane żadne transakcje, to uczestnik promocji w kolejnych miesiącach wciąż może otrzymać 5% zwrot, ale ten dany miesiąc będzie odjęty od 6 miesięcy promocyjnych. Do 5% zwrotu nie będą wliczane transakcje zwrócone, wycofane i anulowane.

I to by było na tyle. Regulamin promocji jest niezwykle krótki i przejrzysty.

Czytaj więcej: Getin Bank - 5% zwrot wydatków za płatność kartą lub BLIKiem

PKO BP - Konto dla Młodych z 100 zł do wydania na Allegro

100 zł do wydania na Allegro - promocja konta dla młodych w PKO Bank Polski

PKO Bank Polski wystartował dzisiaj z promocją konta osobistego przeznaczonego dla osób od 18 do 26 lat. W ramach przeprowadzanej promocji pierwszych 3.500 uczestników otrzymać może 100 zł bon do wydania na stronie internetowej allegro.pl. Warto więc się spieszyć ponieważ pula nagród jest ograniczona.

Warunki jaki trzeba spełnić są banalnie proste do zrealizowania. Wystarczy otworzyć konto z kartą debetową oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Nie trzeba wykonywać żadnych transakcji. Szczegóły zamieszczam poniżej.

Czytaj więcej: PKO BP - Konto dla Młodych z 100 zł do wydania na Allegro

mBank - 100 zł dla aktywnych

mBanku - 100 zł premii dla aktywnych

mBank oferuje konto osobiste z 100 zł premią dla nowych klientów banku.

Promocja przeznaczona jest dla osób które otworzą konto osobiste z taryfą standard wraz z kartą debetową. Wniosek o konto należy wysłać od jutra czyli 15 lutego 2018r. i najpóźniej do 30 kwietnia 2018r.

W promocji nie mogą brać udział osoby posiadające (w tym współwłasność) konto osobiste w mBanku po 1 stycznia 2016r. Wyłączeni są również klienci otwierający rachunek wspólny. 

Bank przekaże 100 zł premii jeśli w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy na konto wpłynie jednorazowa kwota w wysokości min. 500 zł. Przykład: umowa z 20 kwietnia, wpłata musi zostać dokonana do 23 kwietnia.

Drugim warunek jaki należy spełnić to wykonanie min. 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Przykład: umowa z 20 kwietnia, transakcje wykonujemy do końca maja.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione to bank najpóźniej do 30 czerwca przeleje na nowo otwarte konto 100 zł premii.

Należy pamiętać również o tym, że prawo do otrzymania nagród klient utraci jeśli podczas trwania promocji konto zostanie przekształcone na inne.

Czytaj więcej: mBank - 100 zł dla aktywnych

Deutsche Bank - lokata 3,00% i konto oszczędnościowe 2,55%

Deutsche Bank - lokata, konto oszczędnościowe i osobiste w promocji

W grudniu 2017r. ukazała się informacja o tym że Deutsche Bank został kupiony przez BZWBK. Deutsche Bank sprzedał dział bankowości detalicznej, prywatnej oraz dom maklerski. Zakończenie transakcji powinno nastąpić pod koniec 2018r. należy więc się spodziewać, że po pewnym czasie może nastąpić zmiana nazwy i wchłonięcie produktów Deutsche do BZWBK, tak jak miało to miejsce np. z Bankiem BPH i Meritum które zostały wchłonięte przez Aliora. Nim jednak nastąpi pełne przejęcie banku, warto spojrzeć na promocję jaka została przygotowana dla wszystkich klientów.

Czytaj więcej: Deutsche Bank - lokata 3,00% i konto oszczędnościowe 2,55%

ING Bank Śląski - 140 zł +100 zł za otworzenie konta osobistego

Premia od banku za otworzenie konta osobistego

ING Bank Śląski kolejny raz oferuje 140 zł premii za otworzenie konta osobistego.

Głównym warunkiem uzyskania 100 zł premii jest otworzenie konta oraz wykonanie transakcji kartą debetową lub BLIKiem. Dodatkowe 20 zł otrzymamy za wykonane min. 3 transakcji BLIKiem płacąc za zakupy internetowe lub gdy na konto wpłynie wynagrodzenie. Bez znaczenia jest który warunek zostanie spełniony, równie dobrze można wykonać tylko transakcje BLIKiem. Drugie 20 zł otrzymamy jeśli oba warunki zostaną spełnione tzn. zostaną wykonane transakcje BLIKiem i na konto wpłynie wynagrodzenie.

Promocja dla osób mających 18-25 lat różni się od tych co mają ponad 26 lat tym, że wspomniany wpływ wynagrodzenia nie może być niższy niż 1.000 zł. Młodsi muszą wykonać min. 8 transakcji na dowolną kwotę, starsi natomiast mogą wykonać dowolną ilość transakcji, ważne jest to by były one na kwotę min. 1.000 zł. Zmienione zostały również daty wykonywania transakcji. Jedni mają czas do czerwca, drudzy do sierpnia.

Warunki nie są więc zbyt wygórowane i bez większego problemu powinny zostać spełnione.

Czytaj więcej: ING Bank Śląski - 140 zł +100 zł za otworzenie konta osobistego

Citibank - lokata w USD lub PLN oraz 2000 zł premii

Lokata bankowa na 2,50% i 2,20% w PLN lub USD oraz 2000 zł premii za konto osobistego w Citibanku

Citibank oferuje 2.000 zł tym którzy zdecydują się otworzyć konto osobiste Citigold lub Citigold Private. Głównym warunkiem otrzymania 2.000 zł premii jest utrzymanie przez min. 1 dzień salda na rachunkach w kwocie min. 330.000 zł lub 3.100.000 zł oraz utrzymanie średniomiesięcznego salda na rachunkach przez okres 6 miesięcy w wysokości 300.000 zł lub 3.000.000 zł. Pracownik infolinii na zadanie pytanie czy do średniomiesięcznego salda wliczane są również lokaty, odpowiedział że tak, potwierdza to również regulamin promocji w którym napisane jest "wszystkich rachunkach" bez używania słowa ROR lub osobistych, istotne jest również to że do założenia każdej lokaty w bankach otwierany jest rachunek tymczasowy niezbędny do utrzymania danego depozytu.

Bez względu na to czy zdołamy utrzymać średniomiesięczne saldo przez 6 miesięcy, będziemy mogli otworzyć promocyjną 3 miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,50% lub 2,20%. Głównym warunkiem otworzenia lokaty jest utrzymania salda na min. 330.000 zł lub 3.100.000 zł przez 1 dzień. Promocja została więc niejako rozbita na możliwość otworzenia promocyjnej lokaty oraz na premię pieniężną w wysokości 2.000 zł.

Czytaj więcej: Citibank - lokata w USD lub PLN oraz 2000 zł premii