mBank - 100 zł dla aktywnych

mBanku - 100 zł premii dla aktywnych

mBank oferuje konto osobiste z 100 zł premią dla nowych klientów banku.

Promocja przeznaczona jest dla osób które otworzą konto osobiste z taryfą standard wraz z kartą debetową. Wniosek o konto należy wysłać od jutra czyli 15 lutego 2018r. i najpóźniej do 30 kwietnia 2018r.

W promocji nie mogą brać udział osoby posiadające (w tym współwłasność) konto osobiste w mBanku po 1 stycznia 2016r. Wyłączeni są również klienci otwierający rachunek wspólny. 

Bank przekaże 100 zł premii jeśli w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy na konto wpłynie jednorazowa kwota w wysokości min. 500 zł. Przykład: umowa z 20 kwietnia, wpłata musi zostać dokonana do 23 kwietnia.

Drugim warunek jaki należy spełnić to wykonanie min. 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Przykład: umowa z 20 kwietnia, transakcje wykonujemy do końca maja.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione to bank najpóźniej do 30 czerwca przeleje na nowo otwarte konto 100 zł premii.

Należy pamiętać również o tym, że prawo do otrzymania nagród klient utraci jeśli podczas trwania promocji konto zostanie przekształcone na inne.

  • strona promocyjna
  • jeśli skorzystasz z tej promocji to podczas otwierania konta w polu identyfikator polecającego możesz wpisać kod bkk

Przy okazji przypominam że obecnie w mBank trwają inne promocje w których uzyskać można zdecydowanie większą premię.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Czas na rejestrację w promocji:
Czas

 Transakcja - płatność kartą promocyjną lub przelew wychodzący lub płatność mTransferem lub płatność mTransferem mobilnym lub płatność BLIK-iem lub wypłata gotówki z bankomatu kartą promocyjną lub wypłata gotówki z bankomatu BLIKiem lub wypłata gotówki w oddziale mBanku lub wpłata gotówki w oddziale mBanku.

Regulamin.

 

 

 

 

 

 mBank