PKO BP - Konto dla Młodych z 100 zł do wydania na Allegro

100 zł do wydania na Allegro - promocja konta dla młodych w PKO Bank Polski

PKO Bank Polski wystartował dzisiaj z promocją konta osobistego przeznaczonego dla osób od 18 do 26 lat. W ramach przeprowadzanej promocji pierwszych 3.500 uczestników otrzymać może 100 zł bon do wydania na stronie internetowej allegro.pl. Warto więc się spieszyć ponieważ pula nagród jest ograniczona.

Warunki jaki trzeba spełnić są banalnie proste do zrealizowania. Wystarczy otworzyć konto z kartą debetową oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Nie trzeba wykonywać żadnych transakcji. Szczegóły zamieszczam poniżej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

PKO Bank Polski - Serce na talerzu - opis warunków promocji

 • wnioski o konto możemy składać do wyczerpania puli nagród tj. 3500 bonów i nie dłużej niż do 30 marca 2018r.
 • co trzeba zrobić by otrzymać 100 zł bon do wydania na Allegro:
  • otworzyć Konto dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard (konto przeznaczone jest dla osób które ukończyły 18 lat i nie ukończyły 26 lat)
  • do 30 marca 2018r. na stronie promocyjnej zgłosić chęć udziału w promocji
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (można podczas składania wniosku) i nie odwoływać jej do dnia przyznania nagrody
  • w dniach wysłania nagród konto, karta i zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych muszą być aktywne (potem jeśli chcemy możemy je zamknąć lub odwołać zgodę)
 • z promocji wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w PKO BP oraz Inteligo w okresie od 1 stycznia 2017r. do 31 grudnia 2017r.

Bon do wydania na allegro wysyłany jest w formie elektronicznej na adres poczty w systemie bankowości elektronicznej PKO BP.

Nagroda będzie wysłana w dwóch turach. Pierwsze wysłanie zostanie przeprowadzone 16 marca 2018r. dla tych którzy zdążyli spełnili warunki promocji do 9 marca 2018r. Pozostała cześć uczestników promocji kody otrzyma 20 kwietnia 2018r.

Kod ważny będzie do 31 października 2018r. i nie może on zostać użyty na zakup karty podarunkowej Allegro oraz pokrycie kosztów wysyłki. Nagrodę można wykorzystać tylko raz podczas jednej płatności i jeśli płatność ta będzie niższa od 100 zł to pozostałe środki przepadną.

Regulamin promocji.