Getin Bank - 5% zwrot wydatków za płatność kartą lub BLIKiem

Getin Bank - zwrot 5% za transakcje dokonane kartą lub BLIKiem

Getin Bank oferuje 5% zwrot wydatków dokonanych kartą debetową wydaną do konta lub BLIKiem. Uczestnikiem promocji może być osoba która nie posiadała w Getin Banku (Getin Noble Bank S.A.) konta osobistego od 18 lutego 2017r.

Wniosek o otwarcie konta należy wypełnić najpóźniej do 15 kwietnia 2018r. wyrażając jednocześnie zgody marketingowe. Po otworzeniu konta bank przez najbliższe 6 pełnych miesięcy kalendarzowych będzie zwracał 5% wartości transakcji bezgotówkowych przeprowadzonych kartą debetową lub BLIKiem.

Rozliczane będą transakcje zaksięgowane w danym miesiącu. Maksymalna wartość miesięcznej premii wynosi 30 zł, co po 6 miesiącach da nam 180 zł. Premia przelewana będzie na nowo otwarte konto najpóźniej do 15-ego dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonano transakcje.

Jeśli w danym miesiącu nie zostaną wykonane żadne transakcje, to uczestnik promocji w kolejnych miesiącach wciąż może otrzymać 5% zwrot, ale ten dany miesiąc będzie odjęty od 6 miesięcy promocyjnych. Do 5% zwrotu nie będą wliczane transakcje zwrócone, wycofane i anulowane.

I to by było na tyle. Regulamin promocji jest niezwykle krótki i przejrzysty.

O Getin Bank pisać nie lubię ponieważ ma bardzo złe opinie w internecie. Dodatkowo przez ostatnie miesiące bardzo często wymieniany jest jako podmiot mający poważne kłopoty finansowe i chylący się ku upadkowi. Warto również wspomnieć o tym, że 23 stycznia 2018r. Sąd Apelacyjny orzekł, że Getin Noble Bank ma zapłacić 5.000.000 zł kary za sprzedaż polisolokat. Więcej o karze przeczytasz w TUTAJ.

Getin oferuje również konto oszczędnościowe z oprocentowaniem wynoszącym 2,50% ważnym przez 4 miesiące do kwoty 200.000 zł ale z powodu złych opinii o banku nie mam zamiaru się o nim rozpisywać i osobiście większej kwoty bym tak nie lokował.

 spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Regulamin