Bank Millennium i bankier.pl = 100 zł + 250 zł bon na fly.pl

Premia za otworzenie konta osobistego w Banku Millennium - 100 zł od bankier.pl i 250 zł kod do fly.pl

Bank Millennium wraz z bankier.pl ponownie wprowadza promocję w której tym razem do zdobycia jest 100 zł premii od bankiera oraz 250 zł do wydania na fly.pl. Obie promocje łączą się, dzięki czemu razem możemy otrzymać 350 zł premii.

Poprzednie promocje cieszyły się dość dużą popularnością, czego dowodem jest V edycja promocji. Warunki promocji przedstawiam poniżej.

Czas na rejestrację w promocji:
Czas

Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – V edycja - opis warunków promocji

 • 100 zł premii od bankier.pl otrzymamy jeśli:
  • do 28 marca 2018r. zarejestrujemy swój udział w promocji wpisując adres e-mail
  • po zarejestrowaniu klikniemy w link przesłany na podany adres e-mail który przekieruje na stronę promocyjną
  • na stronie promocyjnej wypełnimy niezbędne dane i klikniemy w link który przekieruje na stronę banku (konto koniecznie otwieramy z linku ze strony promocyjnej, który przekieruje nas na stronę banku dzięki czemu Bank Millennium będzie mógł zweryfikować to, że wzięliśmy udział w promocji)
  • wypełnimy wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową a wniosek podpiszemy najpóźniej do 4 kwietnia 2018r.
  • dla Konta 360º: w kwietniu i maju 2018r. zapewnimy wpływ na konto min. 1.000 zł i dokonamy min. 1 transakcję kartą debetową lub Blikiem na dowolną kwotę (każdy miesiąc liczy się osobno)
  • dla Konta 360º Student: w kwietniu i maju 2018r. zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł i dokonamy min. 1 transakcję kartą debetową lub Blikiem na dowolną kwotę (każdy miesiąc liczy się osobno)
  • wysyłając wniosek o udział w promocji wyrazimy zgody na przetwarzanie danych osobowych a zgody te nie zostaną wycofane do 14 lipca 2018r.
  • wysyłając wniosek o konto osobiste wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową niezbędną do przeprowadzenia promocji a zgody te nie zostaną wycofane do 14 lipca 2018r.
 • za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych lub przez internet, do transakcji nie wliczają się wypłaty gotówki, przelewy, transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi oraz transakcje zwrócone
 • do dnia przyznania premii konto i karta muszą być aktywne
 • jeśli konto nam się nie spodoba to po otrzymaniu premii możemy je zamnąć
 • o przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni emailem najpóźniej do 30 czerwca 2018r.
 • po otrzymaniu emaila na stronie promocyjnej do 14 dni należy wpisać numer rachunku bankowego który został otworzony w ramach promocji
 • 100 zł premii na konto zostanie przekazane najpóźniej do 14 dni od dnia otrzymania ww. powiadomienia
 • w promocji nie może brać udziału osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji posiada jakikolwiek produkt w Millennium Banku (w tym  współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun, kurator) w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręcza w banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym klientem banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student
 • w promocji nie mogą brać również te osoby które złożyły wniosek o jakikolwiek produkt w Millennium Bank i jest on obecnie rozpatrywany

Po spełnieniu ww. warunków promocji otrzymamy bon w wysokości 250 zł do wykorzystania na fly.pl:

 • bon przekazany będzie w postaci kodu alfanumerycznego na adres email do 30 czerwca 2018r.
 • bon nie jest imienny można więc go przekazać drugiej osobie
 • bon należy zrealizować najpóźniej do 31 grudnia 2018r.
 • termin realizacji usługi turystycznej może być późniejszy niż data realizacji kuponu
 • kupony nie mogą być łączone, podczas jednej transakcji możemy wykorzystać maksymalnie 1 kupon
 • minimalna wartość usługi turystycznej wynosić musi min. 1.500 zł za osobę dorosłą

Konto oszczędnościowe 2,70%

Promocja konta oszczędnościowego trwa do 10 marca 2018r. po tym terminie warto sprawdzić czy została przedłużona.

Bank Millennium oferuje konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% na okres 3 miesięcy i do kwoty nie większej niż 200.000 zł. Środki powyżej 200.000 zł otrzymują natomiast oprocentowanie w wysokości 1,5%.

Powyższe promocyjne oprocentowanie dotyczy tylko i wyłącznie tzw. Nowych Środków, czyli środków pieniężnych które stanowią nadwyżkę nad saldem z dnia 13 stycznia 2018r. Saldo wyliczane jest z wszystkich rachunków oszczędnościowych, lokat oraz kont osobistych (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych).

Osoby które na ten dzień nie posiadały kont, lokat lub środków pieniężnych w Millennium Banku nie muszą nic wyliczać, dla nich wszystkie wpłacone pieniądze traktowane są jako Nowe Środki.

Promocja konta oszczędnościowego została opisana w artykule: Konto oszczędnościowe w Banku Millennium

Dla konta 360 konto osobiste z kartą debetową i darmowymi krajowymi bankomatami możemy mieć za 0 zł jeśli miesięcznie na konto wpłynie min. 1000 zł oraz zostanie wykonana min. 1 płatność kartą. Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony to miesięcznie za konto zapłacimy 8 zł, za kartę 7 zł, za bankomaty BZWBK i Planet Cash 1 zł, za pozostałe bankomaty 5 zł. Darmowe bankomaty: Millennium Bank bez względu na to czy został spełniony powyższy warunek.

Dla konta 360 Student konto jest bezpłatne. Karta oraz krajowe bankomaty za 0 zł jeśli zostanie wykonana min. 1 płatność kartą. Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony to miesięcznie za kartę zapłacimy 4 zł, za bankomaty BZWBK i Planet Cash 1 zł, za pozostałe bankomaty 5 zł. Darmowe bankomaty: Millennium Bank bez względu na to czy został spełniony powyższy warunek.

Konto Student jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

bankier.pl - Millennium Bank - fly.pl - promocja konta