PKO BP - Konto dla Młodych z 100 zł do wydania na empik

100 zł do wydania na empik.com - promocja konta dla młodych w PKO Bank Polski

PKO Bank Polski wystartował dzisiaj z promocją konta osobistego przeznaczonego dla osób od 18 do 26 lat. W ramach przeprowadzanej promocji pierwszych 1.000 uczestników otrzymać może 100 zł kartę prezentową do wydania na stronie internetowej empik.com. Warto więc się spieszyć ponieważ pula nagród jest ograniczona. Nie musimy się jednak martwić tym, że pula nagród zostanie wyczerpana a my nie będziemy o tym wiedzieć, ponieważ bank poinformuje o tym na stronie.

Warunki jaki trzeba spełnić są banalnie proste do zrealizowania. Wystarczy otworzyć konto z kartą debetową oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Nie trzeba wykonywać żadnych transakcji. Szczegóły zamieszczam poniżej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

PKO Bank Polski - promocja Konta dla Młodych

 • wnioski o konto możemy składać do wyczerpania puli nagród tj. 1.000 kart podarunkowych i nie dłużej niż do 18 maja 2018r.
 • co trzeba zrobić by otrzymać 100 zł kartę do wydania na empik.com:
  • otworzyć Konto dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard (konto przeznaczone jest dla osób które ukończyły 18 lat i nie ukończyły 26 lat)
  • do 18 maja 2018r. na stronie promocyjnej zgłosić chęć udziału w promocji (konto otwieramy przed zgłoszeniem)
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (można podczas składania wniosku) i nie odwoływać jej do dnia przyznania nagrody
  • w dniach wysłania nagród konto, karta i zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych muszą być aktywne (potem jeśli chcemy możemy je zamknąć lub odwołać zgodę)
 • nagroda zostanie wysłana najpóźniej do 30 maja 2018r.
 • z promocji wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w PKO BP oraz Inteligo w okresie od 1 stycznia 2017r. do 31 marca 2018r.

Karta prezentowa do wydania na empik.com wysyłana jest w formie elektronicznej na adres poczty w systemie bankowości elektronicznej PKO BP. Karta to kod alfanumeryczny wpisywany podczas zakupów na stronie internetowej. Kod ważny będzie do 23 kwietnia 2019r.

Regulamin promocji.