mBank - premia za eKonto standard i eKonto plus

Premia za otworzenie konta osobistego standard lub plus

mBank oferuje konto osobiste z premią do 150 zł + 10 zł dla nowych klientów banku.

Promocja przeznaczona jest dla osób które otworzą konto osobiste z taryfą standard lub plus wraz z kartą debetową. Wniosek o konto należy wysłać najpóźniej do 19 sierpnia 2018r. akceptując przy okazji oświadczenia wskazane w części „X.Oświadczenia” czyli zgody na przystąpienie do promocji.

W promocji nie mogą brać udziału osoby posiadające (w tym współwłaściciele) rachunek o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 w mBanku od 1 stycznia 2016r. oraz ci co otwierają rachunek wspólny.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

>> wniosek o eKonto plus <<

>> wniosek o eKonto standard <<

  • jeśli skorzystasz z tej promocji to podczas otwierania konta w polu identyfikator polecającego możesz wpisać kod bkk

W ramach promocji mBank przez 5 najbliższych miesięcy będzie przyznawał premię za wykonanie transakcji w danym miesiącu kalendarzowym:

  • 10 zł za wykonanie od 5 do 9 transakcji kartą lub BLIKiem,
  • 20 zł za wykonanie od 10 do 14 transakcji kartą lub BLIKiem,
  • 30 zł za wykonanie 15 lub więcej transakcji kartą lub BLIKiem.

Miesięcznie można otrzymać nie więcej niż 30 zł premii co po 5 miesiącach daje nam 150 zł. Przeprowadzane transakcje nie mają kwoty minimalnej, równie dobrze za każdym razem można płacić 1 zł. Pierwszy miesiąc naliczania transakcji to miesiąc następujący po miesiącu w którym przystąpiliśmy do promocji np. do promocji przystąpiono w lipcu, to rozliczane będą transakcje sierpniowe a premia za ten miesiąc na konto wpłynie we wrześniu.

Każdy miesiąc liczony jest osobno i w każdym z nich należy wykonać poniższe czynności:

  • dokonać wymaganą ww. liczbę transakcji (nie wliczają się transakcje anulowane)
  • zapewnić na koncie jednorazowy wpływ na min. 1.000 zł (nie wliczają się przelewy z innych kont w mBanku uczestnika promocji)
  • min. 1 raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku

Przez transakcję BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Należy pamiętać również o tym, że prawo do otrzymania nagród klient utraci jeśli podczas trwania promocji konto zostanie przekształcone na inne.

Dodatkową premię w wysokości 10 zł otrzymamy jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia rachunku eKonto otworzymy rachunek do regularnego oszczędzania "Moje cele" i wykonamy na nim minimum jedną transakcję.

Opłaty za konto standard: prowadzenie rachunku 0 zł, przelew internetowy 0 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł jeśli wykonano min. 5 transakcji w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł, wypłaty gotówki min. 100 zł w bankomatach mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A. za 0 zł, za wypłatę gotówki w ww. bankomatach poniżej 100 zł opłata wyniesie 1,3 zł, wypłata gotówki w pozostałych bankomatach 7 zł bez względu na wielkość kwoty.

Opłaty za konto plus: prowadzenie rachunku 0 zł jeśli na konto wpłynie min. 1000 zł w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, przelew internetowy 0 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł jeśli wykonano min. 5 transakcji w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł, wypłaty gotówki min. 100 zł w bankomatach krajowych za 0 zł, za wypłatę gotówki poniżej 100 zł opłata wyniesie 1,3 zł.

 mBank promocja