mBank - 150 zł od bankier.pl oraz 150 zł od mBanku

Premia za otworzenie konta osobistego standard lub plus

mBank wraz z bankier.pl ponownie organizują promocję dla nowych klientów banku. Tak jak poprzednio promocja została podzielona na dwa niezależne od siebie etapy.

Pierwszym z nich jest zarejestrowanie się na stronie promocyjnej i spełnienie podanych poniżej warunków za co otrzymać można 150 zł premii. Drugi etap polega na dokonywaniu transakcji kartą debetową lub BLIKiem za co otrzymać można dodatkowe 150 zł premii, co razem da nam 300 zł.

Do pierwszej promocji przystąpić należy najpóźniej do 21 października 2018r, do drugiej zaś do 14 stycznia 2019r. Jeśli przeczytałeś ten artykuł po 21 października 2018r. to wciąż możesz wziąć udział w promocji ze zwrotem za transakcje gdzie otrzymać możesz do 150 zł. Wówczas czas na wysłanie wniosku masz do 14 stycznia 2019r. Promocja została opisana w artykule mBank - 150 zł za eKonto standard i eKonto plus.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

 • mBank konto <- wniosek należy złożyć na dedykowanej stronie promocji

Zgarnij Premię z eKontem III edycja - opis regulaminu promocji

 • 150 zł otrzymamy na konto jeśli:
  • do 21 października 2018r. zarejestrujemy swój udział w promocji wpisując adres e-mail
  • otworzymy konto osobiste z linku który otrzymamy na e-mail po zarejestrowaniu na stronie promocyjnej
  • konto koniecznie otwieramy z linku aktywacyjnego otrzymanego ze strony promocyjnej, dzięki temu bank będzie mógł przesłać informację do organizatora o otworzeniu konta z ich polecenia
  • umowa o konto musi zostać zawarta nie później niż w terminie 1 miesiąca od dnia wysłania wniosku nie później jednak niż do 21 listopada 2018r.
  • w terminie dwóch miesięcy od otwarcia konta i nie później niż do 21 stycznia 2019r. zrealizujemy min. 5 transakcji w miesiącu, w którym zawarto umowę lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym (dotyczy transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów zewnętrznych do innego banku , przelewy wewnętrzne tj. na konto w mBanku nie będą wliczane)
  • wyrazimy zgody marketingowe w tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową niezbędną do przeprowadzenia promocji i nie odwołamy jej podczas trwania promocji
  • do dnia przyznania premii konto będzie aktywne
 • o przyznaniu 150 zł premii zostaniemy powiadomieni emailem najpóźniej do 28 lutego 2019r.
 • po otrzymaniu ww. emaila na stronie promocyjnej do 14 dni roboczych należy wpisać numer rachunku bankowego który został otworzony w ramach promocji
 • premia na konto zostanie przekazana najpóźniej do 14 dni od dnia otrzymania ww. powiadomienia
 • jeśli konto nam się nie spodoba to po otrzymaniu premii możemy je zamknąć
 • promocja przeznaczona jest dla osób otwierających konto indywidualne tzn. nie można go otworzyć z drugą osobą (współwłasność)
 • w promocji nie mogą brać udział osoby posiadające (w tym współwłasność, pełnomocnik, przedstawiciel, opiekun, kurator) konto osobiste w mBanku po 1 stycznia 2016r. oraz te które wysłały wniosek o konto i jest on obecnie rozpatrywany

Składając wniosek o konto ze strony promocyjnej otrzymujemy nadany przez mBank numer wniosku składający się z trzech liter RAC i 9 cyfr. Jeśli podpisanie umowy o konto wybierzemy nie za pomocą kuriera ale w placówce bankowej, uważać należy by pracownik banku nie otworzył nam nowego wniosku ponieważ system nie uzna nam wzięcia udziału w promocji. Udając się do banku, najlepiej wziąć ze sobą spisany numer wniosku.

Powyższa promocja 150 zł łączy się z poniższą 150 zł ale są od siebie niezależne. Do pierwszej należy przystąpić najpóźniej do 21 października 2018r. w drugiej zaś do 14 stycznia 2019r.

Dodatkowa premia do 150 zł za transakcje kartą lub BLIKiem

Promocja przeznaczona jest dla osób które otworzą konto osobiste z taryfą standard lub plus wraz z kartą debetową. Wniosek o konto należy wysłać najpóźniej do 14 stycznia 2019r.

mBank oferuje konto osobiste z premią do 150 zł zł dla nowych klientów banku. Nagrodę otrzymać możemy za wykonywanie transakcji kartą debetową lub BLIKiem. Od ilości transakcji zależy jaka zostanie nam przyznana premia. Istotne jest jednak to, by w danym miesiącu wykonać min. 5 transakcji na dowolną kwotę, zapewnić wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1.000 zł oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

W ramach promocji mBank przez 5 najbliższych miesięcy będzie przyznawał premię za wykonanie transakcji w danym miesiącu kalendarzowym:

 • 10 zł za wykonanie od 5 do 9 transakcji kartą lub BLIKiem,
 • 20 zł za wykonanie od 10 do 14 transakcji kartą lub BLIKiem,
 • 30 zł za wykonanie 15 lub więcej transakcji kartą lub BLIKiem.

Miesięcznie można otrzymać nie więcej niż 30 zł premii co po 5 miesiącach daje nam 150 zł. Przeprowadzane transakcje nie mają kwoty minimalnej, równie dobrze za każdym razem można płacić 1 zł. Pierwszy miesiąc naliczania transakcji to miesiąc następujący po miesiącu w którym przystąpiliśmy do promocji np. do promocji przystąpiono w styczniu, to rozliczane będą transakcje lutowe a premia za ten miesiąc na konto wpłynie w marcu.

Premię za dany miesiąc otrzymamy (każdy miesiąc liczony jest osobno) jeśli wykonamy poniższe czynności:

 • dokonamy wymaganą ww. liczbę transakcji (nie wliczają się transakcje anulowane)
 • zapewnimy na koncie jednorazowy wpływ na min. 1.000 zł (nie wliczają się przelewy z innych kont w mBanku uczestnika promocji)
 • min. 1 raz w miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej mBanku

Przez transakcję BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Należy pamiętać również o tym, że prawo do otrzymania nagród klient utraci jeśli podczas trwania promocji konto zostanie przekształcone na inne oraz to by przy wypełnianiu wniosku zaakceptować oświadczenie o treści wskazanej w części "X. Oświadczenia".

Opłaty za konto

Opłaty za konto standard: prowadzenie rachunku 0 zł, przelew internetowy 0 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł jeśli wykonano min. 5 transakcji w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł, wypłaty gotówki min. 100 zł w bankomatach mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A. za 0 zł, za wypłatę gotówki w ww. bankomatach poniżej 100 zł opłata wyniesie 1,3 zł, wypłata gotówki w pozostałych bankomatach 7 zł bez względu na wielkość kwoty.

Opłaty za konto plus: prowadzenie rachunku 0 zł jeśli na konto wpłynie min. 1000 zł w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, przelew internetowy 0 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł jeśli wykonano min. 5 transakcji w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł, wypłaty gotówki min. 100 zł w bankomatach krajowych za 0 zł, za wypłatę gotówki poniżej 100 zł opłata wyniesie 1,3 zł.

 • mBank konto <- wniosek należy złożyć na dedykowanej stronie promocji

 mBank promocja