PKO BP - Konto dla Młodych z 100 zł do wydania na allegro

100 zł do wydania na allegro - promocja konta dla młodych w PKO Bank Polski

PKO Bank Polski wystartował z promocją konta osobistego przeznaczonego dla osób od 18 do 26 lat. W ramach przeprowadzanej promocji pierwszych 8000 uczestników otrzymać może 100 zł kartę podarunkową w formie kodu do wydania na stronie internetowej allegro. Warto więc się spieszyć ponieważ pula nagród jest ograniczona. Nie musimy się jednak martwić tym, że pula nagród zostanie wyczerpana a my nie będziemy o tym wiedzieć, ponieważ bank poinformuje o tym na stronie.

Warunki jaki trzeba spełnić są banalnie proste do zrealizowania. Wystarczy otworzyć konto z kartą debetową, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz najpóźniej do 2 listopada 2018r. dokonać kartą min. 1 operację bezgotówkową lub polecenie przelewu na telefon BLIK. Szczegóły zamieszczam poniżej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

PKO Bank Polski - promocja Konta dla Młodych

 • wnioski o konto możemy składać do wyczerpania puli nagród tj. 8000 kart podarunkowych i nie dłużej niż do 19 października2018r.
 • co trzeba zrobić by otrzymać 100 zł:
  • do 19 października 2018r. otworzyć Konto dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard (konto przeznaczone jest dla osób które ukończyły 18 lat i nie ukończyły 26 lat)
  • do 19 października 2018r. na stronie promocyjnej zgłosić chęć udziału w promocji (konto otwieramy przed zgłoszeniem)
  • do 19 października 2018r. wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (można podczas składania wniosku) i nie odwoływać jej do dnia przyznania nagrody
  • do 2 listopada 2018r. dokonać kartą min. 1 operację bezgotówkową lub dokonać polecenie przelewu na telefon BLIK
  • w dniach wysłania nagród konto, karta i zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych muszą być aktywne (potem jeśli chcemy możemy je zamknąć lub odwołać zgodę)
 • nagroda zostanie wysłana najpóźniej do 28 września 2018r. dla tych co spełnili warunki do 21 września 2018r. oraz do 9 listopada 2018r. dla tych co spełnili warunki do 2 listopada 2018r.
 • do czasu otrzymania nagrody konto nie może zostać zamienione na inne
 • z promocji wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w PKO BP oraz Inteligo w okresie od 1 stycznia 2017r. do 31 sierpnia 2018r.

Karta prezentowa do wydania na allegro wysyłana jest w formie elektronicznej na adres poczty w systemie bankowości elektronicznej PKO BP. Karta to kod alfanumeryczny wpisywany podczas zakupów na stronie internetowej. Kod ważny będzie do 31 marca 2019r.