Santander Bank - 100 zł w promocji dla studenta

Santander Bank - 100 zł premii za konto

Santander Bank czyli dawny Bank Zachodni WBK w zamian za otworzenie konta osobistego z katą debetową i usługami Santander online oferuje 100 zł premii.

Promocja trwa do 31 grudnia 2018r. i przeznaczona jest dla studentów w wieku od 18 do 26 lat.

Uczestnikiem promocji może być osoba nie posiadająca konta osobistego w Banku Zachodnim WBK po 1 marca 2018r.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Do promocji przystępujemy wypełniając formularz na ww. podanej stronie promocyjnej.

Bank przyzna nagrodę jeśli zostanie wykonanych w sumie 10 płatności cyfrowych w ciągu miesiąca, w którym został założony rachunek płatniczy: konto osobiste Konto Jakie Chcę oraz miesiąca kolejnego.

W dniu otrzymania premii, konto i karta muszą być aktywne oraz do tego czasu nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku.

Nagroda zostanie przekazana w formie przelewu na rachunek płatniczy do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki promocji.

Dodatkowo otrzymać można 200 zł za wpływ wynagrodzenia na konto. Promocja została opisana na stronie santander.pl/ms/200zl-za-konto-z-wynagrodzeniem

Santander online - na usługi Santander online składają się Usługa bankowości elektronicznej (tj. usługa Santander internet/mobile), Usługa bankowości telefonicznej (tj. usługa Santander telefon) oraz Powiadamianie SMS (tj. usługa Santander sms).

Płatności cyfrowe - płatności za zakupy przy pomocy urządzeń mobilnych, portfeli cyfrowych, (w skład których wchodzą portfele cyfrowe Google Pay, Apple Pay, płatności zegarkiem Garmin Pay oraz Fitbit Pay (od momentu udostępnienia usługi w Banku), transakcje BLIK i mobilna karta do konta.