Santander Bank - 150 zł w promocji konta dla osób od 18 do 26 lat

Santander Bank - otwórz konto i o trzymaj premie - Money Mania 20

Santander Bank czyli dawny Bank Zachodni WBK w zamian za otworzenie konta osobistego dla młodych z katą debetową oferuje premie pieniężne. Tym razem promocja przeznaczona jest dla osób w przedziale wiekowym od 18 do 26 lat.

Głównym warunkiem promocji jest zanotowanie na koncie przelewu w kwocie nie mniejszej niż 200 zł oraz wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą debetową na dowolną kwotę.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Co trzeba zrobić by otrzymać 150 zł premii

 • warunki jakie musimy spełnić by przystąpić do promocji:
  • posiadać min. 18 lat i nie więcej niż 26 lat
  • do 13 listopada 2019r. zarejestrować się na stronie promocyjnej i uzupełnić niezbędne dane (osoby biorące udział w poprzednich edycjach Money Mania mogą się zalogować na założone wcześniej konto)
  • po zarejestrowaniu na stronie promocyjnej kliknąć w link otrzymany na adres e-mail celem potwierdzenie rejestracji
  • po zalogowaniu na stronie promocyjnej kliknąć w link który przekieruje nas na stronę banku na której wypełniamy wniosek o otworzenie konta osobistego wraz z kartą debetową (konto osobiste koniecznie otwieramy z linku ze strony promocyjnej, dzięki czemu bank będzie mógł zweryfikować to, że wzięliśmy udział w promocji)
  • podczas rejestracji zaakceptować regulamin promocji, wyrazić zgodę na kontakt, przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową niezbędną do przeprowadzenia promocji oraz zgody marketingowe
  • najpóźniej do 30 listopada 2019r. posiadać podpisaną umowę o konto wraz z kartą debetową
  • najpóźniej do 31 grudnia 2019r.  podpisać porozumienie EKK (tj. zgodę na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu)
  • najpóźniej do 14 stycznia 2020r. na stronie promocyjnej wpisać numer nowo otwartego na konta na które zostanie przelana premia
 • 150 zł premii otrzymamy jeśli najpóźniej do 31 grudnia 2019r.:
  • na koncie zostanie zaksięgowany przelew na kwotę min. 200 zł (nie są wliczane przelewy wewnętrzne oraz przelewy w walucie obcej)
  • wykonamy na dowolną kwotę min. 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową wydaną do konta
 • najpóźniej do 31 stycznia 2020r. otrzymamy od organizatora e-mail o przyznaniu premii
 • premię otrzymamy na konto najpóźniej do 14 lutego 2020r. (do tego dnia konto, karta oraz wyrażone zgody muszą być aktywne)
 • z jednego profilu na stronie promocyjnej można otworzyć tylko jedno konto
 • adres e-mail musi być taki sam w banku jak na stronie promocyjnej
 • w promocji mogą wziąć udział osoby które od 14.10.2018r. nie posiadały (w tym współwłasność) konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska S.A

Do 150 zł za wpływ wynagrodzenia

Premię otrzymamy jeśli do 31 stycznia 2020r. złożymy dyspozycję (można przez internet lub na infolinii) przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto. Bank za każdy miesiąc wpływu wynagrodzenia przyzna nam 50 zł premii, z zastrzeżeniem że maksymalnie można otrzymać 150 zł. Premia zostanie przelana najpóźniej do końca maja 2020r.

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w jednorazowej wysokości min. 1.000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Warunkiem otrzymania 150 zł jest jednak, brak posiadania (w tym współwłasność) konta w Santanderze od 1 listopada 2018r. do 31 października 2019r. Należy również posiadać wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz zgodę na elektroniczny kanał dostępu (czyli wiadomości wewnętrzne po zalogowaniu na konto). Podczas trwania promocji nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Do 300 zł zwrotu za płatność za rachunki

Bank zwróci nam 1% wysokości płatności za rachunki za prąd, gaz, telewizję (kablowa lub satelitarna) lub telefon (komórkowy lub stacjonarny) oraz internet. Maksymalnie miesięcznie można otrzymać 25 zł premii. W bankowości elektronicznej lub placówce bankowej przedstawiamy wystawiane na nas rachunki. Za rachunki płacimy poleceniem przelewu, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty, najlepiej więc od razu wpisać odbiorcę stałego w szablonach przelewu. Bank po weryfikacji dokumentów automatycznie wykryje przelew na konto odbiorcy. Ważne jest by przy zmianie nr konta bankowego odbiorcy przelewu, od nowa wysłać do banku dany rachunek w przeciwnym razie system bankowy nie rozpozna przelewu wykonanego w ramach płatności za rachunki.

80 zł za polecenie konta

Otwierając konto w polu kod polecenia należy wpisać kod osoby polecającej. Jeśli nie znacie nikogo kto ma konto w Santander to możecie wpisać kod 1008552568. Premia zostanie przyznana jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarto umowę zalogujesz się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej oraz zapłacisz kartą lub BLIKiem min. 300 zł. Warunkiem otrzymania 80 zł jest, brak posiadania konta w Santanderze od 1 maja 2018r.