Santander Bank - 100/50 zł do wydania na pyszne.pl za konto w banku

Santander Bank - 100/50 zł na pyszne.pl

Santander Bank czyli dawny Bank Zachodni WBK w zamian za otworzenie konta osobistego z katą debetową i usługami Santander online oferuje voucher o wartości 100 zł lub 50 zł do wydania na stronie pyszne.pl. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 900 sztuk voucherów o wartości 100 zł oraz 600 sztuk voucherów o wartości 50 zł.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Do promocji przystępujemy wypełniając formularz na ww. podanej stronie promocyjnej najpóźniej do 23 listopada 2018r. Podczas rejestracji konta wyrażamy zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Pierwsze 900 osób otrzyma voucher o wartości 100 zł, kolejne 600 osób otrzyma voucher o wartości 50 zł. Niestety ale na chwilę obecną na stronie nie ma informacji o tym ile nagród zostało już wykorzystanych.

Nagrody zostaną wysłane SMSem lub na pocztę w usługach Santander online najpóźniej do 30 listopada 2018r.

Vouchery ważne będą najpóźniej do 31 grudnia 2018r.

W innych promocjach podane było by w dniu otrzymania premii, konto i karta były aktywne oraz do tego czasu nie można było złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku. W regulaminie tej promocji nie ma o tym mowy, a ci co chcieliby zamknąć konto zaraz po jego otworzeniu dobrze by było by mimo wszystko poczekali do dnia otrzymania nagrody.

Uczestnikiem promocji może być osoba wysyłająca wniosek ze strony promocyjnej oraz nie posiadająca (w tym współwłasność) konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska dnia 13 listopada 2018r.

Dodatkowo otrzymać można 200 zł za wpływ wynagrodzenia na konto. Promocja została opisana na stronie santander.pl/ms/200zl-za-konto-z-wynagrodzeniem

Santander online to usługa bankowości elektronicznej - usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.