mBank - 200 zł - premia za wpływ wynagrodzenia na konto

Premia za otworzenie konta osobistego i wpływ wynagrodzenia

mBank oferuje konto osobiste z premią do 200 zł zł dla nowych klientów banku. Nagrodę otrzymać możemy za otworzenie konta osobistego z kartą debetową oraz wpływ wynagrodzenia. Za pierwszy miesiąc otrzymamy 20 zł, drugi 80 zł, trzeci 50 zł, czwarty 50 zł. Wysokość wynagrodzenia nie ma znaczenia. Warunki promocji są banalnie proste do zrealizowania. Szczegóły zamieszczam poniżej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

>> strona promocyjna <<

  • jeśli skorzystasz z tej promocji to podczas otwierania konta w polu identyfikator polecającego możesz wpisać kod bkk

Do promocji przystępujemy na stronie promocyjnej najpóźniej do 28 lutego 2019r. (premie otrzymujemy również po tym terminie, ważne jest by do tego dnia być już zarejestrowanym).

Podczas składania wniosku otwieramy konto osobiste z taryfą standard wraz z kartą debetową. Po otworzeniu konta składamy wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek bankowy w mBanku przez mLiniię lub w serwisie transakcyjnym wchodząc w Pasaż - Rachunki - Przelew wynagrodzenia.

Pierwszą premię w wysokości 20 zł otrzymamy jeśli w miesiącu otwarcia konta złożymy wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na nowo otwarte konto.

Drugą premię w wysokości 80 zł otrzymamy jeśli w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu w którym otworzono konto wpłynie przelew wynagrodzenia za pracę.

Trzecią premię w wysokości 50 zł otrzymamy jeśli w drugim miesiącu następującym po miesiącu w którym otworzono konto wpłynie przelew wynagrodzenia za pracę.

Czwartą premię w wysokości 50 zł otrzymamy jeśli w drugim miesiącu następującym po miesiącu w którym otworzono konto wpłynie przelew wynagrodzenia za pracę.

Premia za dany miesiąc wpłynie na konto najpóźniej do końca następnego miesiąca. Należy uważać na to by w trakcje trwania promocji nie zmieniać rachunku na inny ponieważ automatycznie zostaniemy wykreśleni z promocji.

Promocja skierowana jest dla osób które po 1 stycznia 2016r. nie posiadały w mBanku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. W promocji nie mogą wziąć również te osoby które otworzą rachunek wspólny.

Po otrzymaniu premii, jeśli konto nam się nie spodoba można zamknąć bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Wynagrodzenie - przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach mBanku lub wpłatomatach mBanku.

Pracodawca - przedsiębiorca, przez którego w ramach niniejszej promocji rozumiemy osobę fizyczną, prowadzącą działalność gospodarczą lub osobę prawną, z której rachunku nastąpi przelew wynagrodzenia dla pracownika.

Opłaty za konto standard: prowadzenie rachunku 0 zł, przelew internetowy 0 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł jeśli wykonano min. 5 transakcji w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł, wypłaty gotówki min. 100 zł w bankomatach mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Santander Bank za 0 zł, za wypłatę gotówki w ww. bankomatach poniżej 100 zł opłata wyniesie 1,3 zł, wypłata gotówki w pozostałych bankomatach 7 zł bez względu na wielkość kwoty.

>> strona promocyjna <<

 mBank, promocja, konto, wynagrodzenie