Bank Pekao - 100 zł premii za Konto Przekorzystne

Bank Pekao - 100 zł premia do Konta Przekorzystnego

Bank Pekao w najnowszej promocji oferuje 100 zł przelewem na konto za otworzenie konta wraz z kartą debetową lub aplikacją mobilną, zanotowanie na koncie wpływu w kwocie min. 500 zł oraz wykonanie min. 1 transakcji na dowolną kwotę za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Do promocji może zapisać się pierwsze 10000 osób jednak nie dłużej niż do 30 września 2019r. Nie musimy się martwić tym, że pula nagród zostanie wyczerpana a my nie będziemy o tym wiedzieć ponieważ do promocji przystępujemy wypełniając formularz kontaktowy na stronie promocyjnej, która powinna przestać działać gdy limit zostanie przekroczony.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

konto w Pekao <- strona promocyjna

100 zł premii za konto

 • czas na rejestrację w promocji mamy do wyczerpania puli tj. 10000 rejestracji kont i nie dłużej niż do 30 września 2019r.
 • premię otrzymamy jeśli:
  • do 30 września 2019r. ze strony promocyjnej otworzymy konto osobiste wraz z kartą debetową lub aplikacją PeoPay wybierając sposób weryfikacji swojej tożsamości w oparciu o biometrię twarzy (selfie)
  • w październiku 2019r. na koncie zostanie zaksięgowany jednorazowy przelew w kwocie nie mniejszej niż 500 zł
  • w październiku 2019r. wykonamy min. 1 transakcję na dowolną kwotę za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej Pekao
  • premia zostanie przelana na konto najpóźniej do 15 listopada 2019r.
 • do wpływu ww. 500 zł nie wliczają się wpłaty gotówki, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klienta
 • do czasu otrzymania premii konto i karta muszą być aktywne (po tym okresie możemy je zamknąć bez ponoszenia dodatkowych opłat i zwrotu premii)
 • w promocji nie mogą brać udziału osoby które od 1 lipca 2018r. były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN w Banku Pekao

Warunek otwarcia konta uważa się za spełniony, jeśli uczestnik, w procesie zawierania umowy, wybrał sposób weryfikacji swojej tożsamości w oparciu o biometrię twarzy (selfie), złożył wniosek poprzez podstronę internetową banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie) i zawarł umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24 poprzez podstronę internetową banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), a w przypadku negatywnej weryfikacji jego tożsamości w ramach wspomnianych procesów, jeśli zawarł tę umowę w oddziale banku. Za moment spełnienia warunku otwarcia konta uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie, w oddziale banku.

3% na koncie oszczędnościowym przez 180 dni do 30.000 zł

Promocja konta oszczędnościowego łączy się z promocją opisaną powyżej.

W ramach promocji otrzymamy konto oszczędnościowe z oprocentowaniem w wysokości 3% na okres 180 dni dla kwoty do 30.000 zł.

Promocyjne oprocentowanie otrzymamy jeśli w okresie od 1 lipca 2018r. do 31 maja 2019r.:

 • nie posiadaliśmy w Pekao konta osobistego, oszczędnościowego, lokaty
  lub
 • posiadaliśmy ww. konta lub lokatę ale suma średnich miesięcznych sald ww. rachunków wynosiła nie więcej niż 50 zł

konto w Pekao <- strona promocyjna