mBank - 150 zł za eKonto

150 zł premii za konto osobiste mBanku

mBank oferuje konto osobiste z premią do 150 zł zł dla nowych klientów banku. Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymać można za wpływ min. 1.000 zł na konto w przeciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie kartą debetową lub BLIKiem min. 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca pierwszego pełnego miesiąca.

Drugą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy jeśli w drugim pełnym miesiącu na konto wpłynie min. 1.000 zł i ponownie wykonamy min. 5 transakcji na dowolną kwotę kartą debetową lub BLIKiem.

Dodatkowo bank oferuje konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 2,5% do kwoty 20.000 zł do 30 września 2019r.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

>> wniosek o konto <<

 • jeśli skorzystasz z tej promocji to podczas otwierania konta w polu identyfikator polecającego możesz wpisać kod bkk

150 zł premii od mBanku

 • czas na wysłanie wniosku o konto mamy do 29 maja 2019r.
 • premię od banku otrzymamy jeśli:
  • wyślemy wniosek o otworzenie konta najpóźniej do 29 maja 2019r. 
  • do konta dobierzemy kartę debetową
  • przy wypełnianiu wniosku zaakceptujemy oświadczenie o treści wskazanej w części "X. Oświadczenia" oraz uruchomimy tzw. produkt "Moje cele" (szczegóły poniżej)
 • pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy jeśli: 
  • w ciągu 7 dni od otwarcia konta na konto wpłynie kwota min. 1.000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku prowadzonego na rzecz uczestnika promocji)
  • dokonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto
  • premię otrzymamy na konto pod koniec miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji
 • drugą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy jeśli: 
  • w następnym miesiącu (czyli drugim pełnym miesiącu) na konto wpłynie kwota min. 1.000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku prowadzonego na rzecz uczestnika promocji)
  • dokonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę 
  • premię otrzymamy na konto pod koniec miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji
 • do ww. transakcji nie są wliczane transakcje anulowane oraz zwrócone
 • jeśli konto nam się nie spodoba to po otrzymaniu premii będziemy mogli je zamknąć
 • premia jest zwolniona z opodatkowania
 • w promocji mogą wziąć udział osoby które od 1 stycznia 2017r. nie były lub nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 oraz ci co otwierają rachunek wspólny

Przykład: Otwierasz konto 20.02.2019r. Zasil je kwotą 1.000 zł do 27.02.2019r. Do końca marca 2019r. wykonaj minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem. Otrzymasz za to 100 zł premii. W kwietniu 2019r. zasil konto kwotą 1.000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem. Otrzymasz za to 50 zł premii. Razem zyskaj nawet 150 zł.

Należy pamiętać również o tym, że prawo do otrzymania nagród klient utraci jeśli podczas trwania promocji konto zostanie przekształcone na inne.

Konto oszczędnościowe z 2,5% oprocentowaniem z programem Moje cele

W ramach promocji mBank oferuje również konto oszczędnościowe z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% dla kwoty nie większej niż 20.000 zł. Oprocentowanie obowiązywać będzie do 30 września 2019r. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. 

Przy zakładania konta oszczędnościowego wybieramy sobie cel jaki chcemy osiągnąć choć w rzeczywistości nie musimy go osiągnąć, jest to tylko pewien sposób motywacji który ma nam ułatwić osiągnięcie celu (jeśli nie uda nam się uzbierać wybranej kwoty to promocyjne oprocentowanie i tak będzie obowiązywać). Podczas wybierania celu ustalamy również w jaki sposób pieniądze będą przekazywane na konto oszczędnościowe.

Możemy wybrać:

 • zaokrąglenie do 10 zł np. robimy transakcję na 172 zł - z konta podstawowego zostanie przekazane 8 zł na konto oszczędnościowe
 • stała kwota od 3 zł do 10 zł od każdej transakcji np. robimy przelew na 160 zł - z konta podstawowego zostanie przekazane na konto oszczędnościowe od 3 do 10 zł (sami wybieramy jaka kwota ma zostać przelana)
 • wybrany procent od 1% do 15%, np. robisz transakcje kartą na 100 zł - z konta podstawowego zostanie przekazane na konto oszczędnościowe od 1% do 15% transakcji (sami wybieramy jaki procent ma zostać przelany)

Równie dobrze na konto oszczędnościowe od razu możemy wpłacić tyle pieniędzy ile będziemy chcieli, może to być 20.000 zł. Ważne jest by suma wpływów w danym miesiącu była o 100 zł wyższa niż suma wypłat z tego konta, w przeciwnym razie promocyjne oprocentowanie nie będzie obowiązywać.

W promocji oprocentowanie wynosi 2,5% ważne do 30 września 2019r. Po promocji oprocentowanie wyniesie 1,00% jeśli suma wpływów w danym miesiącu była o 100 zł wyższa od wypłat. Oprocentowanie w wysokości 0,40% otrzymamy jeśli, suma wpływów za dany miesiąc była mniejsza o 100 zł od sumy wypłat.

eKonto osobiste to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę przy 1 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę (lub 7 zł przy braku transakcji), 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 1,30 zł), 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach, 0 zł za pierwsze trzy wypłaty z bankomatów za granicą (opłata za czwartą wypłatę i kolejne wynosi 10 zł).

>> wniosek o konto <<

 mBank promocja konta