Santander Bank - premie za otworzenie konta

Santander Bank - otwórz konto i o trzymaj premie

Santander Bank czyli dawny Bank Zachodni WBK w zamian za otworzenie konta osobistego z katą debetową oferuje premie pieniężne.

Pierwsze 100 zł otrzymamy za zarejestrowanie się na stronie promocyjnej oraz wykonanie warunków promocji w których głównym jest wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKiem. Transakcje te trzeba wykonać w dwóch następujących po sobie miesiącach. Drugie 100 zł dostaniemy jeśli na konto wpłynie min. 1.000 zł. Pozostałe opisane promocje łączą się dzięki czemu razem można otrzymać więcej niż 200 zł.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Co trzeba zrobić by otrzymać 100 zł + 100 zł

 • czas na wysłanie wniosku mamy do 15 kwietnia 2020r.
 • aby otrzymać pierwsze 100 zł nagrody należy:
  • na stronie promocyjnej zarejestrować swój udział w promocji
  • wypełnić wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej przez link udostępniony na stronie promocyjnej
  • najpóźniej do 30 kwietnia 2020r. zawrzeć z bankiem umowę i nie rozwiązywać jej do czasu otrzymania premii
  • podczas rejestracji zaakceptować regulamin promocji, wyrazić zgodę na kontakt, przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową niezbędną do przeprowadzenia promocji oraz zgody marketingowe w tym poprzez kanał elektroniczny EKK (czyli wiadomości otrzymane przez bankowość elektroniczną) i nie odwoływać ich do dnia otrzymania nagród
  • najpóźniej do 31 lipca 2020r. w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu konta wykonać min. 5 transakcji  bezgotówkowych na dowolną kwotę kartą debetową lub BLIKiem (do transakcji bezgotówkowych nie wliczają się transakcje anulowane i zwrócone)
 • aby otrzymać drugie 100 zł nagrody należy:
  • spełnić warunki otrzymania 100 zł nagrody
  • najpóźniej do 31 lipca 2020r. zanotować na koncie wpływ w łącznej kwocie min. 1.000 zł
 • najpóźniej do 10 sierpnia 2020r. organizator wyśle email z linkiem do strony promocyjnej na której w terminie 7 dni należy uzupełnić dane tj.: numer promocyjnego rachunku bankowego konta niezbędny do wypłacenia bonusu
 • premia pieniężna na konto zostanie przekazana najpóźniej do 31 sierpnia 2020r.
 • z jednego profilu na stronie promocyjnej można otworzyć tylko jedno konto
 • premia nie podlega opodatkowaniu
 • adres e-mail musi być taki sam w banku jak na stronie promocyjnej
 • w promocji mogą wziąć udział osoby które od 13 stycznia 2019r. nie posiadały (w tym współposiadacz) konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska S.A

Zmiany z powodu wirusa: Z uwagi na obecną sytuację w kraju możliwość otwarcia konta przy pomocy kuriera została wyłączona. Rozmowa wideo z doradcą pozwoli każdemu uczestnikowi na bezproblemowe otwarcie Konta Jakie Chcę bez wychodzenia z domu. Karta debetowa zostanie dostarczona kurierem bądź poprzez Pocztę Polską, jednakże uczestnicy mogą spełniać warunki również poprzez płatności Blikiem w internecie.

Do 300 zł zwrotu za płatność za rachunki

Bank zwróci nam 1% wysokości płatności za rachunki za prąd, gaz, telewizję (kablowa lub satelitarna) lub telefon (komórkowy lub stacjonarny) oraz internet. Maksymalnie miesięcznie można otrzymać 25 zł premii. W bankowości elektronicznej lub placówce bankowej przedstawiamy wystawiane na nas rachunki. Za rachunki płacimy poleceniem przelewu, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty, najlepiej więc od razu wpisać odbiorcę stałego w szablonach przelewu. Bank po weryfikacji dokumentów automatycznie wykryje przelew na konto odbiorcy. Ważne jest by przy zmianie nr konta bankowego odbiorcy przelewu, od nowa wysłać do banku dany rachunek w przeciwnym razie system bankowy nie rozpozna przelewu wykonanego w ramach płatności za rachunki.

Lokata mobilna 2,5% do 20.000 zł

Biorąc udział w promocji otrzymujemy również możliwość założenia lokaty mobilnej poprzez aplikację Santander Bank. Lokata ma oprocentowanie stałe 2,50% na okres 4 miesięcy. Kwota lokaty od 1.000 zł do 20.000 zł.