Santander Bank - nagrody za otworzenie konta

Santander Bank - konto z premią

Santander Bank czyli dawny Bank Zachodni WBK w zamian za otworzenie konta osobistego z katą debetową oferuje premie pieniężne.

100 zł voucher + 50 zł voucher do Biedronki otrzymamy za zarejestrowanie się na stronie promocyjnej oraz wykonanie warunków promocji w których głównym jest wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową oraz wpływ na konto min. 1.000 zł (można wpłacić np. dwa razy po 500 zł liczy się wpłacona suma a wysokość pojedynczej transakcji). Pozostałe opisane promocje łączą się dzięki czemu razem można otrzymać więcej niż 150 zł.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Co trzeba zrobić by otrzymać 150 zł premii do wydania w Biedronce

 • czas na wysłanie wniosku mamy do 31 sierpnia 2019r.
 • aby otrzymać 50 zł voucher należy:
  • wypełnić wniosek konto osobiste wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej korzystając z linku umieszczonego na stronie promocyjnej
  • najpóźniej do 15 września 2019r. zawrzeć z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną i nie rozwiązywać tej umowy do czasu otrzymania nagród
  • wyrazić zgodę na kontakt w celu otworzenia konta, oraz zgody marketingowe w tym poprzez kanał elektroniczny EKK (czyli wiadomości otrzymane przez bankowość elektroniczną) i nie odwoływać tych zgód do dnia otrzymania nagród
 • aby dodatkowo otrzymać 100 zł voucher należy:
  • najpóźniej w terminie miesiąca od daty otwarcia konta wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę kartą debetową (nie wliczają się transakcje anulowane i zwrócone) oraz zapewnić wpływ na konto min. 1.000 zł
 • w dniu otrzymania nagród konto musi być aktywne (czyli nie można je zamknąć)
 • najpóźniej do 31 października vouchery do Biedronki w formie kodu zostaną wysłane emailem z którym to kodem udajemy się do kasy sklepu (kody ważne będą do 31 lipca 2020r.)
 • premia nie podlega opodatkowaniu
 • w promocji nie mogą wziąć udział osoby które od 1 lipca 2018r.  posiadały konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w Santander Bank

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Premię otrzymamy jeśli w miesiącu w którym podpisaliśmy umowę o konto złożymy dyspozycję (można przez internet lub na infolinii) przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto. Po złożeniu dyspozycji przez 3 kolejne miesiące na konto musi wpływać wskazane wynagrodzenie oraz musimy wykonać min. 5 transakcji kartą debetową lub BLIKiem. Bank daje nam jednak miesiąc karencji na wypadek gdyby pracodawca w danym miesiącu zdążył już puścić wypłatę.

Przykład: zlecenie dyspozycji złożono w maju. W czerwcu na koncie nie pojawiły się pieniądze jako wpływ wynagrodzenia. Pierwsze trzy miesiące będą więc liczone od lipca do września. Nagroda zostanie przelana w następnym miesiącu.

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w jednorazowej wysokości min. 1.000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Warunkiem otrzymania 150 zł jest jednak, brak posiadania konta w Santanderze od 1 kwietnia 2018r. do 5 maja 2019r.

Do 300 zł zwrotu za płatność za rachunki

Bank zwróci nam 1% wysokości płatności za rachunki za prąd, gaz, telewizję (kablowa lub satelitarna) lub telefon (komórkowy lub stacjonarny) oraz internet. Maksymalnie miesięcznie można otrzymać 25 zł premii. W bankowości elektronicznej lub placówce bankowej przedstawiamy wystawiane na nas rachunki. Za rachunki płacimy poleceniem przelewu, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty, najlepiej więc od razu wpisać odbiorcę stałego w szablonach przelewu. Bank po weryfikacji dokumentów automatycznie wykryje przelew na konto odbiorcy. Ważne jest by przy zmianie nr konta bankowego odbiorcy przelewu, od nowa wysłać do banku dany rachunek w przeciwnym razie system bankowy nie rozpozna przelewu wykonanego w ramach płatności za rachunki.

80 zł za polecenie konta

Otwierając konto w polu kod polecenia należy wpisać kod osoby polecającej. Jeśli nie znacie nikogo kto ma konto w Santander to możecie wpisać kod 1008552568. Premia zostanie przyznana jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarto umowę zalogujesz się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej oraz zapłacisz kartą lub BLIKiem min. 300 zł. Warunkiem otrzymania 80 zł jest, brak posiadania konta w Santanderze od 1 maja 2018r.