mBank i Money Mania 19 - premia w wysokości 140 zł

140 zł premii w XIX edycji Money Mania z mBankiem

mBank wystartował w 19 edycji programy Money Manii. Tym razem otrzymać możemy 140 zł które przelewane jest na nowo otwarte konto osobiste po spełnieniu warunków promocji. 

Główne warunki jakie trzeba spełnić to zarejestrowanie się na stronie promocyjnej, otworzenie konta osobistego oraz wykonanie min. 5 transakcji na dowolną kwotę.

Do promocji może zapisać się pierwsze 2000 osób jednak nie dłużej niż do 13 września 2019r. Nie musimy się martwić tym, że pula nagród zostanie wyczerpana a my nie będziemy o tym wiedzieć ponieważ do promocji przystępujemy wypełniając formularz kontaktowy na stronie promocyjnej, która powinna przestać działać gdy limit zostanie przekroczony. Poza tym, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i tak od razu powinniśmy otrzymać email z informacją o objęciu promocją wraz z linkiem do otworzenia konta.

Nowi czytelnicy bloga oraz osoby nie biorące udziału w takich promocjach zapewne zapytają, po co bank daje premię i dlaczego robi to przez inną firmę. Odpowiedź jest prosta. Szacuje się, że koszt pozyskania nowego klienta wynosi ok. 600 zł, zaś w koszcie tym znajdują się wszelkiego rodzaju promocje i reklamy. Banki w większości przypadków wolą zlecić organizację tego typu promocji podmiotom zewnętrznym, które mają rozwiniętą sieć reklamową i mają doświadczenia w przeprowadzaniu podobnych akcji.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Co trzeba zrobić by otrzymać 140 zł premii

 • warunki jakie musimy spełnić by przystąpić do promocji:
  • do 13 września 2019r. zarejestrować się na stronie promocyjnej i uzupełnić niezbędne dane (osoby biorące udział w poprzednich edycjach Money Mania mogą się zalogować na założone wcześniej konto)
  • po zarejestrowaniu na stronie promocyjnej klikamy w link otrzymany na adres e-mail celem potwierdzenie rejestracji
  • po zalogowaniu na stronie promocyjnej klikamy w link który przekieruje nas na stronę banku na której wypełniamy wniosek o otworzenie konta osobistego wraz z kartą debetową (konto osobiste koniecznie otwieramy z linku ze strony promocyjnej, dzięki czemu bank będzie mógł zweryfikować to, że wzięliśmy udział w promocji)
  • podczas rejestracji akceptujemy regulamin promocji i wyrażamy zgodę na przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową niezbędną do przeprowadzenia promocji
  • najpóźniej do 30 września 2019r. posiadać podpisaną umowę o konto wraz z kartą debetową
  • najpóźniej do 15 października 2019r. na stronie promocyjnej wpisać numer nowo otwartego na konta na które zostanie przelana premia
 • 140 zł premii otrzymamy jeśli najpóźniej do 31 października 2019r.:
  • dokonamy min. 5 płatności na dowolną kwotę (przez transakcję rozumie się: płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na koncie. Nie będą brane pod uwagę: płatności anulowane, wypłaty z bankomatu, przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku)
 • najpóźniej do 25 listopada 2019r. otrzymamy od organizatora e-mail o przyznaniu premii
 • premię otrzymamy na konto najpóźniej do 29 listopada 2019r.
 • z jednego profilu na stronie promocyjnej można otworzyć tylko jedno konto
 • adres e-mail musi być taki sam w banku jak na stronie promocyjnej
 • w promocji mogą wziąć udział osoby które od 1 stycznia 2017r. nie były lub nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku oszczędnościowego w mBanku oraz ci co otwierają rachunek wspólny

konto w mBanku <- strona promocyjna