Kredyt bez prowizji i odsetek w Credit Agricole

Kredyt bez prowizji i odsetek w Credit Agricole

Credit Agricole dość mocno przez ostatnie dni reklamuje kredyt bez naliczania prowizji i odsetek. Promocja ta przypomina tzw. chwilówki w pożyczkach pozabankowych z tą różnicą, że tutaj nie musimy spłacać całego zadłużenia w 1-2 miesiące. Istotne jest również to, że do czynienia będziemy mieli z bankiem a nie firmą pozabankową w której przyjdzie zapłacić krocie jeśli spłata zobowiązania nie nastąpi na czas.

Promocja kredytu będzie trwała do 31.03.2018r. i jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie dla tych osób które nigdy wcześniej nie miały, produktu kredytowego w Credit Agricole. Czym jest produkt kredytowy ? Są to wszelkiego rodzaju pożyczki i kredyty np. gotówkowe, hipoteczne. Produktem kredytowym jest również karta kredytowa, choć w tym przypadku warto byłoby zapytać pracownika banku czy również ona wyklucza z promocji.

Zgodnie z regulaminem bank udziela promocyjnego kredytu do kwoty 3000 zł i spłatą nie dłuższą niż 12 miesięcy. Widzimy więc, że promocja przeznaczona jest dla tych klientów którzy chcą wziąć kredyt na dość krótki okres czasu i w miarę niską kwotą. Podczas składania wniosku o kredyt należy również zaakceptować regulamin promocji.

Czy kredyt jest opłacalny ? Jeśli ktoś chce wziąć kredyt na powyższych warunkach to z pewnością będzie to opłacalne, ponieważ klient nie płaci prowizji oraz odsetek. To bank ponosi koszty reklamy, pracowników obsługujących wniosek oraz ryzyko braku spłaty kredytu. Po co Agricole to robi ? Banki przyciągają klientów na różne sposoby, jednym z nich są tanie lub darmowe kredyty na niskie kwoty. Każdy klient jest potencjalnym kredytobiorcą na następne kredyty, z tą różnicą, że przy następnych bank naliczy prowizję i odsetki.

Jeśli zdecydujemy się wziąć kredyt na większą kwotę, to poza opisywaną promocją bank oferuje kredyt do 255.000 zł i okresem spłaty do 10 lat.

Przykład reprezentatywny:

  • RRSO: 0%
  • kredyt wzięty na kwotę: 3.000 zł
  • koszt kredytu: 0 zł
  • oprocentowanie kredytu: 0%
  • odsetki: 0 zł
  • prowizja od udzielonego kredytu: 0 zł
  • ilość rat: 12
  • wysokość miesięcznej raty: 250 zł

Regulamin.

 

 

 

 

Credit Agricole - promocja - kredyt bez prowizji i odsetek