Kredyt gotówkowy online przez internet w mBank z 0% oprocentowaniem

Kredyt gotówkowy online
przez internet w mBank
z 0% od 3 do 12 miesięcy

*** aktualizacja 30.03.2015r. ***

mBank promuje kredyt gotówkowy online przez internet, który dostaniesz nie wychodząc z domu. Promocja 0% oprocentowania trwa od 10.03.2015r. do 30.06.2015r. dla kredytów z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy.

Główne zalety to:

  • oprocentowanie od 0% do 10% (0% przy kredycie od 3 do 12 miesięcy)
  • wypełnienie wniosku przez internet, nie trzeba wychodzić z domu
  • przy kwocie kredytu do 50.000zł wydruk z historii konta w innym banku w formacie .pdf jest dowodem potwierdzającym dochody
  • wystarczy wykonać przelewu za 1zł z konta w innym banku celem zawarcia umowy a jeśli masz konto w mBank zrobisz to w podpisując umowę w serwisie online
  • pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut

Parametry kredytu:

  • oprocentowanie od 0% do 10% (0% przy kredycie od 3 do 12 miesięcy)
  • prowizja od 0% do 12,49% kwoty kredytu
  • kredyt do 150.000 zł

Najlepiej samemu sprawdzić jak bank wyliczy oprocentowanie i prowizję link-> wniosek

Kredyt bez dokumentów na podstawie BIK i historii konta klientów mBank

Umowa o kredyt gotówkowy (oraz jego udzielenie) może zostać zawarta przez internet bez dostarczania dokumentów dochodowych z klientem mBanku do kwoty 20.000  i klientem zewnętrznym do kwoty 3.500. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego w ten sposób, podejmowana jest indywidualnie m.in. w oparciu o dotychczasowe relacje klienta (wewnętrznego) z mBankiem S.A. oraz pozytywną historię w BIK.

Kredyt na podstawie dokumentów w formie pdf

Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie  osobie nie będącej klientem mBanku  lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej propozycji kredytowej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowaną bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłaną w formie skanu (plik typu pdf) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej wynosi maksymalnie 50.000zł.

>>>>> wniosek o kredyt <<<<<