Niższe marże w limicie debetowym

Kredyt odnawialny w BPH dla firm

Bank BPH prowadzi promocję kredytu odnawialnego dla firm prowadzących działalność dłużej niż 12 miesięcy. W najlepszym przypadku otrzymamy 2% prowizji a oprocentowanie na poziomie 5,67%

kredyt w BPH <

Główna różnica pomiędzy kredytem odnawialny a kredytem gotówkowym polega na tym, że kredyt gotówkowy spłacasz ratami a odsetki naliczane są zgodnie z harmonogramem. W limicie kredytowym masz swobodę, bo wystarczy co miesiąc dokonać spłaty kwoty  minimalnej by po chwili i tak wpłaconą kwotę móc pobrać - wpływ gotówkowy na konto jest jednocześnie spłatą kredytu. Kredyt odnawialny przyznawany jest tylko posiadaczom kont, przy kredycie gotówkowych nie ma takiego wymogu.

Główne warunki regulaminu

  • promocja trwa do 30 czerwca 2016r.
  • kredyt dla firm z przychodem nie większym niż 5 mln zł oraz nie posiadających obecnie kredytu w BPH
  • nie można mieć zadłużenia w ZUS oraz US
  • odsetki już od 5,67%
  • prowizja za udzielenie kredytu od 2%
  • bez zabezpieczeń

Wysokość odsetek oraz prowizji poznamy podczas rozmowy z konsultantem. Na stronie kredytowej gdy klikniemy w kalkulator kredytowy będziemy mogli zobaczyć symulację kredytową. Odsetki w wysokości 5,67% z pewnością robią wrażenie bo standardowe przy limitach odnawialnych wynoszą 10% może więc się okazać, że niskie odsetki zrekompensują płatne przelewy jakie mamy w BPH.

Konto firmowe w BPH niestety do tanich nie należy. W koncie Symetria opłata miesięczna to 10zł ale jest ona zmniejszana do 0zł jeśli średnie saldo na koncie wynosi min. 5.000zł. Największym minusem jest jednak koszt przelewu wynoszący 1zł choć przy kontach firmowych płatne przelewy to codzienność.

Jeśli jednak założymy konto przez internet to przez najbliższe 12 miesięcy mamy zwolnienie z opłat za prowadzenia konta a przelewy kosztują 0,4zł. Warto jednak wiedzieć, że 30 groszy zapłacimy za komunikat SMS do autoryzacji operacji.

Sprawdź nasze aktualne zestawienie kont firmowych <- link