1

Złoty Bankier - głosowanie internautów

Głosowanie na Złotym Bankierze

Do 17 marca 2019r. na stronie Złoty Bankier można głosować w trzech kategoriach:  Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media. Uwzględnionych zostało 15 reklam bankowych, 14 projektów z zakresu CSR i 12 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media. Głosowanie internautów stanowić będzie 60% wagi wyniku końcowego, pozostałe 40% przyznają komisje. Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, a także zostawią swój adres e-mail i odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mieli szansę na wygranie jednej z 30 nagród.

Czytaj więcej: Złoty Bankier - głosowanie internautów

BGŻ BNP Paribas - karta z wizerunkiem kobiety

BGŻ BNP Paribas -  karta z kobietą

BGŻ BNP Paribas na stronie nazmiany.pl prowadzi ankietę w której wybrać można wizerunek karty na której znaleźć ma się kobieta. Umieszczonych zostało 5 wzorów i jak dla mnie żaden z nich nie dorównuje wzorom jakie obowiązują na dzień dzisiejszy w Paribasie.

Przy okazji przypominam o kończącej się promocji karty kredytowej tego banku (BGŻ BNP Paribas - karta kredytowa z 200 zł do wydania w IKEA).

Czytaj więcej: BGŻ BNP Paribas - karta z wizerunkiem kobiety

Przerwa wakacyjna do 31 lipca 2018r.

Mniej więcej do 31 lipca 2018r. na stronie nie będą ukazywać się nowe artykuły. Wszystkim czytelnikom życzę mile spędzonego lata.

Allegro - 20 zł za pierwszą transakcję BLIKiem na allegro

Za pierwszą transakcję BLIKiem na allegro
na kwotę min. 50 zł otrzymać możemy 20 zł

Do 30 listopada 2017r. i nie dłużej niż do wyczerpania puli 84.000 nagród o wartości 20 zł trwa promocja na Allegro. Podstawowym warunkiem jest dokonanie swojej pierwszej płatności BLIKiem na allegro. BLIK dostępny jest w bankach: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Bank Millennium, Bank Zachodni, Getin Noble Bank, ING, mBank, Orange Finanse oraz PKO BP. Transakcje możemy przeprowadzić przez stronę internetową lub aplikację mobilną.

Promocja oferowana jest tylko tym osobom które nigdy wcześniej w allegro nie płaciły BLIKiem.

Czytaj więcej: Allegro - 20 zł za pierwszą transakcję BLIKiem na allegro