Ubezpieczenie komunikacyjne online OC w Proama

Ubezpieczenie komunikacyjne online OC i AC
w Proama

Proma oraz mBank Direct to dwaj ubezpieczyciele OC u których co roku sprawdzam wartość polisy na samym początku i jak to zwykle bywa wygrywają z konkurencją. Wyliczenia opieram (bo takie mi przysługują smile) na optymalnych parametrach czyli: bezszkodowa jazda, wysoka zniżka ubezpieczenia, odpowiedni wiek oraz posiadanie prawa jazdy a więc 4 główne punkty które wpływają na wysokość polisy OC.

W Proama w ramach pakietu OC otrzymujemy dodatkowo:

  • Assistance Wypadkowy naprawa na miejscu wypadku
  • Assistance Wypadkowy holowanie pojazdu z miejsca zdarzenia, jeżeli nie jest możliwa jego naprawa na miejscu
  • Assistance Wypadkowy serwis informacyjny dla kierowców  informujący o warsztatach naprawczych, stacjach kontroli pojazdów, sklepach motoryzacyjnych lub o trasie podróży
  • Zielona karta chroni posiadacza lub kierującego od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe w związku z ruchem ubezpieczonego pojazdu poza granicami Polski. Zielona Karta niezbędna jest przy wyjeździe do: Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Izraela, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Czarnogóry, Rosji, Tunezji, Turcji, Ukrainy. Zielonej karty nie potrzebujemy wjeżdżając na terytorium: Austrii, Andory, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandi, Liechtensteinu, Litwy, Łotwy, Luksemburga, Malty, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Węgier.

Zniżki w ubezpieczeniu online OC i AC w Proma 

  • 10% - zakup polisy przez internet
  • 20% - płatność jednorazowa
  • 5% - płatność kartą

Ubezpieczenie AC w Proama

Klienci decydujący się na AC mają możliwość wybrania udziału własnego w szkodzie, kwoty to: 0zł, 500zł, 1.000zł oraz 2.000zł. Składka dzięki temu jest niższa ale w razie szkody ubezpieczający pokrywa ją z własnych środków do uprzednio wybranego przez siebie limitu.

Warto zwrócić uwagę, że nawet gdy wybierzesz szkodę 0zł to i tak obowiązuje tzw. franszyza integralna. W przypadku gdy wartość odszkodowania nie przekracza kwoty franszyzy – odszkodowanie nie zostanie wypłacone natomiast w przypadku gdy odszkodowanie jest wyższe niż kwota franszyzy – jest wypłacane w pełnej swej wartości. Aktualna wartość franszyzy integralnej wynosi 500 zł i nie istnieje możliwość jej wykupu. Franszyza jest nieopłacalna dla klienta bo w przypadku mniejszych szkód ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania.

Gdzie najtaniej ubezpieczenie komunikacyjne OC ?

Jeśli zadajesz sobie takie pytanie, koniecznie oblicz składkę w Proma oraz mBank Direct.

>>>>> oblicz składkę w Proama <<<<<