Blog finansowy - bank-karta-kredyt.pl

30 zł - kupuj na allegro z Android Pay

30 zł za zakupy na allegro przez Android Pay

Do 18 grudnia 2017r. i nie dłużej niż do wyczerpania puli 6.500 kuponów o wartości 30 zł trwa promocja na Allegro. Podstawowym warunkiem jest dokonanie płatności przez Android Pay a zakupy należy dokonać przez aplikację mobilną Allegro.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Punkty regulaminu warte uwagi

Płatność Android Pay - zapłata za transakcję w serwisie Allegro przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej poprzez Android Pay jako formy płatności.

Promocja polega na możliwości uzyskania kuponu promocyjnego. Promocja jest ograniczona liczbą kuponów promocyjnych, które zostaną wydane pierwszym 6.500 uczestnikom.

W celu uzyskania kuponu promocyjnego, użytkownik musi spełnić łącznie następujące warunki:

  • zaakceptować warunki regulaminu allegro dostępnego na stronach Serwisu Allegro;
  • w okresie od dnia 13 października do 18 grudnia 2017r. zawrzeć transakcję na allegro przez aplikację na telefonie z systemem Android o dowolnej wartości, przy czym za wartość transakcji na Allegro uważa się cenę towaru, która nie obejmuje kosztów dostawy (do kwoty transakcji nie wlicza się karty podarunkowe Allegro)
  • skutecznie dokonać płatności za transakcję na Allegro

Dodatkowo, warunkiem przyznania kuponu promocyjnego jest wyrażenie zgody przez Użytkownika na:

  • przechowywanie danych lokalnie na urządzeniu końcowym użytkownika (cookies)
  • działanie kodu JavaScript w ramach Serwisu Allegro
  • informacje handlowe firm współpracujących z Grupą Allegro Sp. z o.o

Dokonanie wszystkich czynności, spowoduje wysłanie przez partnera do uczestnika, w dniu następującym po spełnieniu warunków, z zastrzeżeniem limitu 6.500 kodów, wiadomości e-mail z informacją o możliwości nabycia kuponu promocyjnego.

Uczestnik powinien kliknąć w aktywny przycisk „Odbierz kupon” zamieszczony w treści wiadomości e-mail.

Kupon promocyjny może być wykorzystany jedynie w celu dokonania płatności za transakcję na Allegro, na kwotę równą bądź wyższą niż 1 zł, przy czym kwota ta liczona jest od ceny towaru i nie obejmuje kosztów dostawy.

Dokonanie płatności za transakcję możliwe jest jedynie za pośrednictwem Aplikacji mobilnej przy użyciu płatności Android Pay.

Kupon promocyjny jest ważny 14 dni kalendarzowych od momentu jego wygenerowania. W przypadku niewykorzystania kuponu promocyjnego we wskazanym okresie Kupon promocyjny straci ważność.

Kupon promocyjny powinien zostać zrealizowany w ramach jednej płatności.