Multikino i Masterpass - bilet do kina za 5 zł

Masterpass i Multikino - darmowy bilet do kina
za płatność Masterpass

Multikino i Masterpass oferują darmowy bilet do kina od 1 grudnia 2017r. do 28 lutego 2018r. i nie dłużej niż do wyczerpania puli nagród tj. 17.000 sztuk. W ramach promocji za pierwszy bilet zapłacimy 10 zł, drugi zaś otrzymamy za darmo, wychodzi więc, że jeden bilet będzie kosztował zaledwie 5 zł.

Przy wybraniu metody płatności Maserpass kino upoważnia do zakupu jednego biletu wstępu na dowolny seans filmowy 2D lub 3D w stałej cenie 10 zł.

W promocji mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, działające jako konsumenci w rozumieniu art. 22(1) kodeksu cywilnego, będące użytkownikami Masterpass, które w okresie promocji przy użyciu metody płatności Masterpass dokonały zakupu biletu do kina Multikino. Bilet należy kupić online na stronie internetowej www.multikino.pl lub za pomocą aplikacji Multikino.

Uczestnik promocji, otrzyma dodatkowy bilet  w postaci kodu, który zostanie wysłany w postaci sms/e-maila w terminie 15 minut od chwili dokonania transakcji nabycia biletu. Dodatkowy bilet można wykorzystać dowolnego dnia ale nie dłużej niż do 31 marca 2018r.

W ramach jednej transakcji zakupu biletów do kina, otrzymać można tylko jeden bilet darmowy. Jeśli więc chcemy otrzymać więcej biletów na ten sam sens, to każdą transakcję powinniśmy wykonać osobno. Nie ma ograniczenia w ilości przyznanych biletów na jedną osobę, istotne jest to by transakcje było wykonywane osobno.

Regulamin