Wtorki z Mastercard w Multikinie - bilet za 10 zł

Multikino - bilet za 10 zł przy płatność Mastercard
oraz drugi darmowy za płatność Masterpass

Multikino i Mastercard oferują bilet za 10 zł do kina od 1 grudnia 2017r. do 30 listopada 2018r. jeśli sens filmowy wypadnie we wtorek. Pula promocyjnych biletów jest ograniczona i wynosi 200.000 sztuk oraz dodatkowo 10.000 sztuk biletów gratis przy płatności Masterpass. Informacja o dostępnej puli biletów ma się znaleźć na stronie promocyjnej.

Promocyjne bilety po 10 zł oferowane są we wtorki na seanse 2D. Bilety możemy kupić w kasie kina lub na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej płacąc kartą MasterCard lub Maestro (w tym korzystając z usługi Masterpass). Pula biletów za 10 zł została ustalona na 200.000.

Jeśli zdecydujemy się na kupno biletu online lub w aplikacji przy płatność Masterpass w ciągu 30 minut od dokonania transakcji na podany wcześniej email zostanie wysłany kod upoważniający do wymiany na darmowy bilet na seans 2D odbywający się we wtorki. Kod ten wymienimy na bilet jedynie w kasie kina. Pula darmowych biletów została ustalona na 10.000.

Uczestnik może brać udział w promocji wielokrotnie.

Promocja nie obejmuje zakupu biletów do na wydarzenia specjalne (na przykład: Kino na Obcasach, Teatry, Opery, Balety, Koncerty, Maratony, MultiBabyKino). 

Regulamin