ING Bank Śląski - złotówka dziennie za płatność mobilną

ING - premia za płatność mobilną

ING Bank Śląski oferuje do 60 zł premii za wykonywanie płatności mobilnych. Według regulaminu płatnością mobilną jest transakcja bezgotówkowa w sklepie stacjonarnym dokonana przy użyciu: karty Mastercard w telefonie mającej postać wirtualną instalowaną w aplikacji mobilnej ING, karty Visa Zbliżeniowa w postaci wirtualnej w aplikacji mobilnej ING, karty Visa Zbliżeniowa w postaci wirtualnej w aplikacji Google Pay oraz transakcja BLIK zarówno w sklepie stacjonarnym jak i sklepie internetowym.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Uczestnikiem promocji może być osoba która przed 2 lipca 2018r, nie używała żadnej z ww. form płatności mobilnych.

Na stronie promocyjnej www.ingbank.pl/zlotowka najpóźniej do 30 sierpnia 2018r. należy wypełnić formularz, zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i nie odwoływać ich w trakcie trwania promocji. Bank wymaga również by w dniu wypłaty premii konto w ING było aktywne. Osoby nie posiadające konta w ING mogą wpierw skorzystać z promocji dla nowych klientów banku. Link do promocji zamieściłem powyżej.

Bank w ramach promocji przyzna nagrodę w wysokości 1 zł za każdy dzień, w którym dokonano płatności mobilnej. Nagrody zostaną wypłacone w dwóch etapach: do 10 sierpnia 2018r. za płatności mobilne wykonane od 2 lipca do 31 lipca 2018r. oraz do 12 września 2018r. za Płatności mobilne wykonane od 1 sierpnia do 30 sierpnia 2018r.

Maksymalna suma nagród w promocji wynosi 60 zł, przy czym w każdym z dwóch etapów można maksymalnie otrzymać 30 zł.