Raiffeisen Polbank - konkurs

Raiffeisen Polbank - konkurs za transakcje kartą

Raiffeisen Polbank organizuje konkurs w którym do wygrania jest 25 telefonów Samsung Galaxy S9 64 GB oraz 150 sztuk zegarka sportowego Polar M200. Uczestnikiem w konkursie mogą być osoby posiadające w Raiffeisen Polban konto osobiste lub walutowe lub kartę kredytową Mastercard. Jeśli ktoś nie ma konta a chce wziąć udział w losowaniu, to może je otworzyć ze strony promocyjnej.

Dokonując zgłoszenia w konkursie zaznaczamy akceptację regulaminu, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Bank wymaga by najpóźniej do 23 września 2018r. wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł za pomocą karty debetowej lub kredytowej Mastercard wydanej przez Raiffeisen Polbank.

Konkurs polega na tym, by na stronie promocyjnej  uzupełnić formularz odpowiadając na pytanie: „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?”. Maksymalna ilość znaków użyta w zgłoszeniu wynosi 300. Maksymalnie można zgłosić się jeden raz. Zwycięzcy wybierani są do 14 dni roboczych od daty zakończenia konkursu tj. 23 wrzesień 2018r.

Do 30 września 2018r. konto lub karta kredytowa która bierze udział w promocji powinna być aktywna tzn. zamknięcie konta lub karty powoduje automatyczną rezygnację z udziału w konkursie.

Osoby które złożyły przed rozpoczęciem konkursu lub w trakcie jego trwania zgodnie z rozporządzeniem RODO sprzeciw wobec przetwarzania ich danych osobowych w celach marketingowych nie będą mogły wziąć udziału w konkursie. 

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Transakcja bezgotówkowa - transakcja dokonana kartą debetową Mastercard lub kartą kredytową Mastercard w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz przez internet, w tym bez fizycznego przedstawienia karty. Transakcje muszą zostać zaksięgowane na koncie lub rachunku karty kredytowej Mastercard najpóźniej do 3 dni po zakończeniu konkursu. Z udziału w konkursie wyłączone są transakcje typu Quasi Cash, czyli transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych, w tym internetowe), przekazy pieniężne (w tym internetowe), zakłady bukmacherskie, transakcje dokonane w kasynach (w tym w kasynach internetowych).