Konkurs za używanie karty kredytowej w Banku Zachodnim

Konkurs w Banku Zachodnim
za używanie karty kredytowej

Przez ostatnie 3 tygodnie pisaliśmy o Banku Zachodnim już 3 razy:

a dziś powstał kolejny artykuł. Co tym razem? W Banku Zachodnim od 13 kwietnia 2015r. do 14 czerwca 2015r. trwa konkurs:

Karta kredytowa na wiosnę

a w nim do wygrania:

 • Bon wakacyjny o wartości 5000 zł. (słownie: pięć tysięcy złotych)do wykorzystania w biurze podróży ITAKA
 • 2x Aparat fotograficzny OLIMPUS o wartości rynkowej 3000 zł
 • 5x Czytnik książek Kindle Paperwhite 2 o wartości rynkowej 550 zł
 • 500x 50zł

brzmi zachęcająco, choćby dlatego że w konkursie mogą brać udział obecni klienci banku. Regulamin choć może wydawać się przydługi to jest prosty i czytelny. 

Na stronie konkursowej dowiesz się jak zdobywać punkty i za co są przyznawane, jak również tam dokonasz niezbędnej rejestracji w konkursie.

Główne warunki regulaminu

 • możliwość zdobycia nagrody rzeczowej lub bonu wakacyjnego dostępny jest po uzyskaniu min. 10 punktów
 • możliwość zdobycia nagrody 50zł dostępna jest po zdobyciu min. 6 punktów
 • zgłoszenia dokonywać można od 13 kwietnia 2015r. do 14 czerwca 2015r.
 • czynności umożliwiające zdobycie punktów dokonane przed rejestracją w konkursie będą brane pod uwagę ale tylko te które zostały dokonane w czasie trwania konkursu, czyli można zgłosić się 14 czerwca a bank i tak policzy czynności od 13 kwietnia

Wśród sposób zdobywania punktów pytania mogą zrodzić:

Co to jest Fast cash ?

"Składając wniosek o kartę kredytową, wskazuje się zarówno rachunek na który mają zostać przekazane środki oraz wysokość kwoty (do limitu na karcie kredytowej), jaka ma być przekazana dalej. Kolejnego dnia roboczego środki znajdują się już na wskazanym rachunku!

Za ww. usługę Bank nie pobiera żadnej prowizji, dodatkowo transakcja tego typu jest traktowana jak transakcja bezgotówkowa.

Powstałe w ten sposób zadłużenie można spłacać w dowolny sposób – samodzielnie bądź skorzystać z usługi Ratio – rozkładając zadłużenie na nisko oprocentowane raty."

Co to jest Ratio ?

"Usługa Ratio pozwala rozłożyć, na korzystne raty, wybrane transakcje gotówkowe i bezgotówkowe (w tym przelewy z rachunku karty kredytowej).

W ramach usługi Ratio masz możliwość rozłożenia jednej lub kilku transakcji o łącznej wartości nie mniejszej niż 200 zł i nie większej niż 95% limitu na Twojej karcie kredytowej, wybierając od 3 do 48 miesięcznych rat. Usługę Ratio można uruchomić nie później niż w ciągu 30 dni od dnia rozliczenia transakcji.

 1. Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy – na przykład na opłaty za prąd, gaz, telefon, lub inne.
 2. Robisz przelew z rachunku karty kredytowej – za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej BZWBK24 internet na konto osobiste lub na rachunek dostawców Twoich usług.
 3. Korzystasz z nieoprocentowanej gotówki – okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni.
 4. Możesz również rozłożyć spłatę zadłużenia na niskooprocentowane raty korzystając z usług RATIO, którą uruchomisz przez telefon 1 9999 lub z BZWBK24."

Konkurs na pewno jest warty uwagi i ci co korzystają z kart kredytowych Banku Zachodniego powinni wziąć w nim udział.

>>>>> wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia <<<<<