Skycash i PayU - 10 zł za trzykrotne doładowanie konta na min. 20 zł

Skycash - załaduj konto przez PayU i odbierz 10 zł

Skycash oferuje 10 zł za doładowanie konta przez aplikację mobilną za pomocą usługi PayU o wartości co najmniej 20 zł. Czynność tą musimy powtórzyć trzykrotnie. Promocja trwa do wyczerpania puli nagród.

Główne warunki regulaminu

Promocja jest organizowana od 2.10.2017 r. i trwa do dnia 15.10.2017 r. lub wyczerpania puli nagród.

Warunkiem skorzystania z Promocji jest doładowanie przez Uczestnika jego Instrumentu Płatniczego SkyCash trzykrotnie, kwotą transakcji o wartości co najmniej 20 PLN (kwota doładowania + prowizja), za pomocą usługi PayU.

Doładowanie, musi odbyć się poprzez aplikację mobilną.

W przypadku doładowania przez Uczestnika spełniającego Warunki Promocji jego Instrumentu Płatniczego SkyCash za pomocą usługi PayU Uczestnik taki otrzyma dodatkowe, bezpłatne doładowanie jego Instrumentu Płatniczego SkyCash w wysokości 10 zł.

Każdy Uczestnik może skorzystać z Promocji maksymalnie 1 raz w Okresie Promocji.

Instrument Płatniczy SkyCash Uczestnika zostanie doładowany o dodatkową, nieodpłatną kwotę w wysokości zgodnej z §4 ust. 4 w terminie do 30 dni od czasu kiedy zostanie wykonane trzecie z trzech doładowań Instrumentu Płatniczego SkyCash Uczestnika zlecone przez Uczestnika za pośrednictwem PayU.

Użytkownik uzupełniający swoje środki pieniężne dla potrzeb Płatności, poprzez doładowanie własnego Konta SkyCash, za pomocą usługi PayU nie jest zwolniony z opłat prowizyjnych.

Limit dodatkowych, nieodpłatnych doładowań, które wszyscy Uczestnicy mogą łącznie otrzymać w ramach Promocji jest ograniczony. W razie wyczerpania się puli rabatów, Organizator odwoła promocję.