Bank Millennium - bilety do kina Multikino lub Helios z kontem osobistym

Millennium Bank i bilety do kina Multikino lub Helios za otworzenie konta

Bank Millennium ponownie wystartował z nową promocją dla osób chcących otworzyć konto. Tym razem promocja o nazwie "10 z kontem na 5" skierowana jest dla osób do 26 roku życia. Otrzymać można 10 biletów do kina Multikino lub Helios. 

Głównym warunkiem regulaminu jest otworzenie konta osobistego Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową. Bilety otrzymamy jeśli aktywujemy aplikację mobilną i przez dwa miesiące zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem.

Do promocji może zapisać się pierwsze 5000 osób jednak nie dłużej niż do 27 grudnia 2019r. Nie musimy się martwić tym, że pula nagród zostanie wyczerpana a my nie będziemy o tym wiedzieć ponieważ podczas przystępowania do promocji widnieje informacja, że zakładamy konto w promocji "10 z kontem na 5".

Dodatkowo otrzymujemy możliwość zdeponowania 100.000 zł na 3 miesiące na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem wynoszącym 2,70%. Kwota powyżej 100.000 zł otrzymuje oprocentowanie równe 1,10%.

Szczegóły promocji zamieszczam poniżej.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

Co trzeba zrobić by otrzymać bilety do kina

 • czas na rejestrację w promocji mamy do wyczerpania puli tj. 5000 rejestracji kont i nie dłużej niż do 27 grudnia 2019r.
 • 2 bilety do kina otrzymamy jeśli:
  • będziemy mieć ukończone 18 lat i nie więcej niż 26 lat
  • do 27 grudnia 2019r. złożymy wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową
  • do 31 grudnia 2019r. podpiszemy umowę o konto wraz z kartą
  • do 31 grudnia 2019r. aktywujemy aplikację mobilną Banku Millennium
  • podczas rejestracji zaakceptujemy regulamin promocji i wyrazimy zgodę na przekazywanie danych dla celów marketingowych i handlowych i nie odwołamy tych zgód do dnia otrzymania nagrody
  • 2 bilety w postaci kodów SMS otrzymamy najpóźniej do 13 stycznia 2020r.
 • dodatkowe 8 biletów do kina otrzymamy jeśli:
  • w styczniu 2020r. zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność bezgotówkową (w tym internetowa) na dowolną kwotę kartą debetową lub BLIKiem
  • w lutym 2020r. zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność bezgotówkową (w tym internetowa) na dowolną kwotę kartą debetową lub BLIKiem
  • do dnia otrzymania nagrody nie odwołamy zgody na przekazywanie danych dla celów marketingowych i handlowych
  • 8 biletów w postaci kodów SMS otrzymamy najpóźniej do 13 marca 2020r.
 • do powyższych wpływów i transakcji nie wliczają się transakcje zwrócone, wypłaty gotówki,  transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz przelewy wewnętrzne pomiędzy rachunkami własnymi w Millennium Bank
 • jeśli chcemy otrzymać nagrody to do dnia jej otrzymania konto nie może zostać zamknięte oraz do tego czasu nie możemy złożyć wniosku o jego wypowiedzenie
 • premia jest zwolniona z opodatkowania
 • w promocji nie mogą brać udziału osoby które wysłały wniosek o jakikolwiek produkt w Millennium Bank i jest on obecnie rozpatrywany jak również te osoby, która posiadały lub występowały przy jakikolwiek produkcie w Millennium Bank (np. współwłaściciel, pełnomocnik, kurator, poręczyciel kredytu, posiadacz karty pre-padi Millennium Bank itp.)

Powyższa promocja łączy się z poniższą.

Konto oszczędnościowe 2,70%

Bank Millennium oferuje również konto oszczędnościowe z 2,7% oprocentowaniem na okres 3 miesięcy i do kwoty nie większej niż 100.000 zł. Nowe środki powyżej 100.000 zł otrzymują oprocentowanie w wysokości 1,1%.

Powyższe promocyjne oprocentowanie dotyczy tylko i wyłącznie tzw. Nowych Środków, czyli środków pieniężnych które stanowią nadwyżkę nad saldem z dnia 16 listopada 2019r. Saldo wyliczane jest z wszystkich rachunków oszczędnościowych, lokat oraz kont osobistych (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych).

Osoby które na ten dzień nie posiadały kont, lokat lub środków pieniężnych w Millennium Banku nie muszą nic wyliczać, dla nich wszystkie wpłacone pieniądze traktowane są jako Nowe Środki.

Konto oszczędnościowe w promocji można otwierać do 11 stycznia 2020r. Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie przez 92 dni od dnia w którym nastąpi wpływ środków pieniężnych na konto oszczędnościowe.

Konto Student jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony

promocja Millennium Bank